Get Adobe Flash player

Beypazarı Sosyal Hizmetler müdürü Serkan Sağlam’dan belediye başkanı Tuncer Kaplan’a ziyaret:

Beypazarı Sosyal Hizmetler müdürü Serkan Sağlam’dan belediye başkanı Tuncer Kaplan’a ziyaret:
-Merkezi Beypazarı ilçesinde bulunan ve Beypazarı, Nallıhan ve Güdül İlçelerine hizmet veren Sosyal Hizmet merkezi müdürü Belediye başkanı Tuncer Kaplan’nı ziyaret etti.03.07.2020 12:40

BEYPAZARI (YT)-Merkezi Beypazarı ilçesinde bulunan ve Beypazarı, Nallıhan ve Güdül İlçelerine hizmet veren Sosyal Hizmet merkezi müdürü Belediye başkanı Tuncer Kaplan’nı ziyaret etti.

Sosyal Hizmet Merkezi müdürü Serkan Sağlam, Belediye başkanı Tuncer Kaplan’a kuruma bina tahsis etmesi ve kurumun oluşmasında destekleri nedeniyle teşekkürlerini sundu.

Sosyal Hizmet merkezi müdürü Sağlam, belediye başkanı Kaplan’a ziyarette, kurumun kuruluş amacı, sağladığı Hizmetler ve kimlere nasıl hizmet vermesiyle ilgili bilgileri verirken, geniş anlamlı bilgiler içeren bir de brifing dosyası verdi.

Belediye başkanı Tuncer Kaplan, Sosyal Hizmet merkezi müdürlüğünün kuruluşunu ve kuruluş gününden itibaren yakından takip ettiğini söyledi.

Sosyal hizmet merkezi müdürlüğünün çok güzel hizmetler verdiği haberini aldıklarını belirten belediye Başkanı Kaplan,  “3 ilçeye kurum hizmet veriyor. Kısa sürede kuruluşunu tamamladı ve ilçede ve diğer ilçelerde yaşayan Gazilerimizi, Kore gazilerimizi, şehit yakınlarını belirlediler. Çok sayıda insana yardımda bulundu. İnsanlara yol gösterici olması da çok çok önemli. Yaptığınız hizmetler dolayısıyla başta size ve kurum personeline teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

 

 


Kaynak: YT

Diğer Beypazarı haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir