Get Adobe Flash player

Beypazarı Ziraat Odası başkanı Mustafa Ateş: “çiftçinin borçlarını 2 ay erteleme yetmez”

Beypazarı Ziraat Odası başkanı Mustafa Ateş: “çiftçinin borçlarını 2 ay erteleme yetmez”
-Beypazarı Ziraat Odası başkanı Mustafa Ateş, ilçede dönemsel tarım ve sebze üretiminde bulunduklarını bildirdi.30.04.2020 16:34

BEYPAZARI (YT) -Beypazarı Ziraat Odası başkanı Mustafa Ateş, ilçede dönemsel tarım ve sebze üretiminde bulunduklarını bildirdi.

Ziraat Odası başkanı Mustafa Ateş, İlçede yapılan tarım üretiminin, üretim süreçleri kimi ürünlerde 3 ay, kimi ürünlerde 8 ay hatta yıllık, sadece 2 ay Mayıs ve Haziran ayına erteleme gelmesi, o ayların dışında vadesi gelen ve vadesi geçmiş borçlarını ödemeleri çiftçileri üzdüğünü söyledi.

Beypazarı Ziraat Odası başkanı Mustafa Ateş, Bizler, Ziraat Odası başkanlığı olarak, çiftçilerimizin ziraat bankasına olan borçlarının, şimdiye kadar yapılandırma yapılan faiz oranlarının düşürülmesini ve yeni yapılandırmanın süspansiyonlu faiz oranıyla yapılmasını istiyoruz” dedi.

Ziraat Odası başkanı Ateş, Ülkemizin ve çiftçimizin içinde bulunduğu her durumu ve bildiklerini, Ziraat Odası başkanlığı olarak çiftçilerin sorunlarını ve isteklerini her platformda dile getireceklerini kaydetti.

Kaynak: YT

Diğer Beypazarı haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir