Get Adobe Flash player

Beypazarı'nın yeni Kaymakamı, ziyaretlerine evlerden başladı:

Beypazarı'nın yeni Kaymakamı, ziyaretlerine evlerden başladı:
-Beypazarı Kaymakamı Bilal Bozdemir, vatandaş ziyaretleri kapsamında Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nın belirlediği ailelilere ziyarette bulundu.18.01.2021 16:15

BEYPAZARI (YT)-Beypazarı Kaymakamı Bilal Bozdemir, vatandaş ziyaretleri kapsamında Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nın belirlediği ailelilere ziyarette bulundu.

Cumhuriyet Mahallesinde hane ziyaretlerinde bulunan Kaymakam Bilal Bozdemir, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Alaattin Biçen ’de eşlik etti.

 Unan, ailesini ziyaret eden Kaymakam Bozdemir, devletin her zaman vatandaşın yanında olduğunu söyledi.

Devletin, sosyal devlet ilkesi gereğince ihtiyaç sahibi vatandaşları her zaman deste verdiğini belirten Kaymakam Bozdemir, “Biz de gönül almak, dua almak ve vatandaşımızın halini hatırını eksiklerini sormak için evlerinde ziyaretler ediyoruz. Beypazarı Kaymakamlığı olarak gerek yaşlı ve gerekse ihtiyaç sahibi ailelerimizin her zaman yanlarında olmaya ve devletimizin şefkat elini uzatmaya devam edeceğiz. Şu kış günlerinde Vakfımız tarafından insanlara evlerine sıcak çorba yemek servisi veriliyor” dedi.

Kömürümüz geldi, Kaymakam Bey:

Fatma Unan, şu kış gününde kendilerini evlerinde ziyaret eden Kaymakam Bilal Bozdemir ve S.Y.D Vakfı müdürü Alaettin Biçen’e teşekkürlerini bildirirken, “Allah sizlerden ve Devlet büyüklerimizden razı olsun, bizleri gözetliyorlar ve aç açıkta bırakmıyorlar, var olsun devletimiz. Kömürümüzde geldi. Koyduk sobaya ısınıyoruz.” ifadesinde bulundu.

 

Kaynak: YT

Diğer Beypazarı haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir