Get Adobe Flash player

BRAVO EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNE

BRAVO EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNE
Beypazarı İlçe Emniyet müdürlüğü, ilçede gerek asayiş, gerek trafik konularındaki denetimlerini aralıksız olarak sürdürüyor.22.05.2013 09:51
EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ DENETİMLERİNİ SÜRDÜRÜYOR 


BEYPAZARI(BBB)– Beypazarı İlçe Emniyet müdürlüğü, ilçede gerek asayiş, gerek trafik konularındaki denetimlerini aralıksız olarak sürdürüyor. 
İlçe genelinde trafik denetimlerini aralıksız olarak sürdüren Trafik ekipler amirliği, akşam Ankara parkı ve civarında yaptığı denetimlerde, çok sayıda araç ve motosiklet kontrol ederken, yaptığı denetimlerde plakasız, kasksız ve aşırı ses çıkaran 8 motosiklet ekiplerce trafik kurallarına uymadıkları gerekçesiyle parka çekildi. 
Emniyet müdürlüğü yetkilileri, denetim ve uygulamaların zaman zaman ilçenin değişik yerlerinde sürdüreceklerini belirtirlerken, her kim olursa olsun, kimsenin can güvenliğini tehlikeye düşürecek, vakalara müsaade etmeyeceklerini, özellikle motosikletler üzerindeki uygulamanın artarak devam edeceğini aktardılar. 

Emniyet müdürlüğü yaptığı başarılı operasyonlarla göz dolduruyor: 
Öte yandan Emniyet müdürlüğü Asayiş ekipleri, bir evde esrar ve Hint keneviri ele geçirdi. 
İlçenin Ayvaşık mahallesinde, bir evde yapılan aramada, Hint keneviri ve bir miktar esrar ele geçirildiği bildirildi. 
Olayla ilgili, Ç.B gözaltın alınırken, bu kişinin Hint kenevirini evin balkonunda saksılarda yetiştirdiği ileri sürüldü. 
Ç.B hakkında soruşturma başlatılırken, olayla ilgili çalışmalar sürdürülüyor. 

Yaşar Tonbak-aa-www.beypazariajans.com

Diğer Beypazarı haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir