Get Adobe Flash player

Çantırlı Mahallesi Köy Konağı’nın temeli Belediye başkanı Tuncer Kaplan, tarafından atıldı.

Çantırlı Mahallesi Köy Konağı’nın temeli Belediye başkanı Tuncer Kaplan, tarafından atıldı.
-Beypazarı taşra mahallesi olan ve ilçe merkezine 12 km mesafede bulunan Çantırlı mahallesine, Muhtarlık ve Gençlik Derneğinin çalışmalarıyla, Köy konağı temeli atıldı.03.12.2020 16:41

BEYPAZARI (YT)-Beypazarı taşra mahallesi olan ve ilçe merkezine 12 km mesafede bulunan Çantırlı mahallesine, Muhtarlık ve Gençlik Derneğinin çalışmalarıyla, Köy konağı temeli atıldı.

Mahallede düzenlenen temel atma törenine Belediye Başkanı Tuncer Kaplan, mahalle muhtarı Fikret Yılmaz, Gençlik Derneği başkanı Mimar Uslu ile köylüler, ihtiyar heyeti üyeleri katıldı.

Belediye başkanı Tuncer Kaplan, temeli atılan Köy konağının bir an öncesi hizmete girmesi için elinden gelen desteği sağlayacağını aktardı.

Belediye başkanı Tuncer Kaplan, belediye olarak kırsal alan mahallelerine çok hizmetler verdiklerini ve vermeye de devam etiklerini söyledi.

Mahalle muhtarı Fikret Yılmaz, “mahallelerinde Köy konağının bir ihtiyaç olduğunu ve zaman zaman mahalle halkıyla dar alanlarda bir araya gelerek istişarelerde bulunduklarını ve köy konağının tamamlanmasıyla birlikte geniş bir alana kavuşmuş olacağız. Bize desteklerini esirgemeyen sayın belediye başkanı Tuncer Kaplan, beye teşekkürlerimizi sunuyorum “dedi.

 

Kaynak: YT

Diğer Beypazarı haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir