Get Adobe Flash player

Dudaş mahallesinde Devrilen traktörün altında kalan Karı Koca hayatını kaybederken oğulları yaralı olarak kurtuldu:

Dudaş mahallesinde Devrilen traktörün altında kalan Karı Koca hayatını kaybederken oğulları yaralı olarak kurtuldu:
-Beypazarı İlçesinde devrilen traktörün altın kalan aileden anne ve baba hayatını kaybederken oğulları yaralı olarak kurtuldu.30.07.2020 20:32

BEYPAZARI (YT)-Beypazarı İlçesinde devrilen traktörün altında kalan aileden anne ve baba hayatını kaybederken oğulları yaralı olarak kurtuldu.

Alınan bilgiye göre; ilçe merkezine 45 Km mesafede bulunan Dudaş mahallesinde ikamet eden ve araziden köye dönen Ömer Sağlam, idaresindeki 14 AL 157 plakalı traktörün karşı mahallede denilen yerde, rampa inerken devrilmesi sonucu meydana gelen kazada; sürücü Ömer Sağlam(72) eşi Halime Sağlam (67)  traktörün altına kalarak feci şekilde can verirken oğulları Öner Sağlam(48), ise kazadan yaralı olarak kurtuldu. türkçe altyazılı porno

Yaralı Öner Sağlam, kaza mahallinden, Beypazarı Devlet hastanesine kaldırılarak tedavi altına alınırken, Kaza mahallinde jandarma olay yeri incelemesi başlatırken nöbetçi Savcıda kaza yerine gitti.

Meydana gelen ölümlü kaza dolayısıyla köylü yasa boğulurken, Mahalle muhtarı Sabri Çalışkan’da özgün olduklarını ifade etti.

 

 

Kaynak: YT

Diğer Beypazarı haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir