Get Adobe Flash player

Eski bakan Kürşat Tüzmen, “Kürşat Tüzmen’le benim Şehrim” programı kapsamında çekimlerde bulunmak üzere Başkentin Tarihi ilçesinde çekimlerde bulundu.

Eski bakan Kürşat Tüzmen, “Kürşat Tüzmen’le benim Şehrim” programı kapsamında çekimlerde bulunmak üzere Başkentin Tarihi ilçesinde çekimlerde bulundu.
-Eski bakanlardan Kürşat Tüzmen, bir TV kanalında yayınlanmak üzere, “Kürşat Tüzmen’le Benim şehrim” programı için başkentin tarihi ve turistik ilçesi Beypazarı’na gelerek çekimlerde bulundu.26.09.2020 14:41

BEYPAZARI (YT)-Eski bakanlardan Kürşat Tüzmen, bir TV kanalında yayınlanmak üzere, “Kürşat Tüzmen’le Benim şehrim” programı için başkentin tarihi ve turistik ilçesi Beypazarı’na gelerek çekimlerde bulundu.

Eski bakan Kürşat Tüzmen, “Kürşat Tüzmen’le benim şehrim” program ve ilçe tanıtımına katkı sağlayacak çekimler için Motosikletiyle geldiği Beypazarı İlçesinde, belediye Konak binasında, belediye başkanı Tuncer Kaplan ile bir araya geldi.

Burada, belediye başkanı Tuncer Kaplan’dan ilçenin durumu, turizmi, tarımı, ilçenin tarihi ve konakları hakkında bilgi alan eski bakan Kürşat Tüzmen, Belediye Konak binasını da geçerek tarihçesi hakkında bilgi aldı.

İlçenin değişik yer ve mekanlarında başlatılan çekimlerde özellikle ilçenin tanıtımı öngörülürken, Hıdırlık tepesi, Tarihi Alaettin sokak gezisi, Kaya mağaralarıyla ünlü İnözü vadisi, Ardından Karagöl’de çekimler sürdü.

“Kürşat Tüzmen’le Benim şehrim” programı çekimleri ilçenin değişik ortam ve mekânlarında gece gündüz sürdürüleceği kaydedilirken, Belediye başkanı Tuncer Kaplan, zaman zaman çekimlere konuk olarak tanıtımlarda bulundu.

Kürşat Tüzmen, çekimlerinde adından da anlaşılacağı üzere “Benim şehrim” adında çekimlerde bulunduklarını ve çekim için geldikleri şehirde, oranın güzelliklerini, eserlerini ve o şehirde ne önemliyse onu öne çıkarmaya çalıştıklarını, “bu anlamda da Beypazarı’nın güzellikleri saymakla bitmediği gibi çekimlerimiz burada 3 gün sürecek” dedi.

 

Kaynak: YT

Diğer Beypazarı haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir