Get Adobe Flash player

Eski Devlet Hastanesi acil servisi Tapu müdürlüğüne tahsis edilecek.

Eski Devlet Hastanesi acil servisi Tapu müdürlüğüne tahsis edilecek.
Tapu müdürlüğüne çıkmada sorun yaşayan yaşlılar, tapu müdürlüğünün defaten yerinin değiştirilmesini her fırsatta dile getirmişlerdi.28.12.2014 00:00
BEYPAZARI (BBB)- Beypazarı eski hastane arazisinde bulunan Acil Servis bölümü giriş katının Beypazarı Belediyesi'nce, Beypazarı Tapu Müdürlüğü'ne tahsis edilecek olması vatandaşlarca memnuniyetle karşılandı.
Tapu müdürlüğüne çıkmada sorun yaşayan yaşlılar, tapu müdürlüğünün yerinin değiştirilmesini her fırsatta dile getirmişlerdi.
Mevcut Tapu müdürlüğünün yerinin değiştirilecek olması ve ulaşımının koyla olması nedeniyle girişimlerde bulunan yetkililere teşekkürlerini bildiren vatandaşlar, “daha önceki binada 4 kat merdiven çıkıyorduk ve çıkma da da oldukça zorlanıyorduk” ifadesinde bulundular.
Vatandaşların bu sorunu çözmek amacıyla girişimlerde bulunan Belediye Başkanı Kaplan, Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü Destek Hizmetleri Daire Başkanı Mustafa Demir ve Ankara Bölge Müdürü Faruk Dönmez ile yaptığı görüşmelerin ardından, Hastane acil binasının Tapu müdürlüğüne vereceklerini ifade etti.

Etiketler: Tapu müdürlüğü taşınacak
Kaynak: YT

Diğer Beypazarı haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir