Get Adobe Flash player

Gazipaşa mahalle muhtarından örnek davranış

Gazipaşa mahalle muhtarından örnek davranış
-Beypazarı ilçesinde bir mahalle muhtarı mahalle sakinlerini, yaklaşan Kurban Bayramı dolaysıyla, kornaya karşı duyarlı olmaya davet ederken, mahalle halkına maske ve kolonya dağıttı.28.07.2020 11:54

BEYPAZARI (YT)- Beypazarı ilçesinde bir mahalle muhtarı mahalle sakinlerini, yaklaşan Kurban Bayramı dolaysıyla, kornaya karşı duyarlı olmaya davet ederken, mahalle halkına maske ve kolonya dağıttı.

İlçenin Gazipaşa Mahalle muhtarı Mesut Demir, mahalle halkının sağlığını düşünerek, mahalle halkına kendi imkanlarıyla tedarik ettiği kolonya ve Maske dağıtımında bulundu.

"Salgın nedeniyle, El öpemeden bayramlaşın":

Mahalle halkının sayısına göre maske dağıtımında bulunan Muhtar mesut Demir, mahalle sakinlerine, korona virüsü salgını tedbirlerine uymalarını ve maskesiz dışarı çıkmamalarını ve Bayram dolayısıyla, bu bayramda el öpülmemesini istedi.

Abdullah Tiftik adlı vatandaş, muhtarın yaklaşan Kurban bayramı dolaysıyla çok güzel bir işi yerine getirerek, “biz mahalle sakinlerini Korona ya karşı duyarlı olmamızı ve maske takmamızı önerirken ayağımıza kadar maskelerimiz ile kolonyalarımız geldi. Allah ondan razı olsun.”

Muhtar Mesut Demir, Gazipaşa mahallesinde hane atlamadan mahalle sakinlerine kolonya ve Maske dağıtımında bulundu ve Mahalle halkının Kurban bayramlarını tebrik ederek iyi bayramlar dileğinde bulundu.

 

 

Kaynak: YT

Diğer Beypazarı haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir