Get Adobe Flash player

Gri balıkçık yavrusu Milli Parklar görevlilerine teslim edildi:

Gri balıkçık yavrusu Milli Parklar görevlilerine teslim edildi:
-Beypazarı İlçesinde Milli Egemenlik caddesi üzerinde seke seke yürüyen ve çok uzun uçamayan Gri balıkçıl yavrusu yakalanarak Milli Parklar görevlilerine teslim edildi.03.05.2020 18:16

BEYPAZARI (YT)-Beypazarı İlçesinde Milli Egemenlik caddesi üzerinde seke seke yürüyen ve çok uzun uçamayan Gri balıkçıl yavrusu yakalanarak Milli Parklar görevlilerine teslim edildi.

Vefa Grubunda görevli İlyas Aydoğan tarafından bir evin bahçesine sığındığı anda yakalanan Gri balıkçık yavrusu, kontrolünün yapılmasının akabinde milli Parklar görevlilerine teslim edildi.

Milli Parklar Görevlileri, Karayolları 43. Şube şefliği içinde bulunan çam ağaçlarında gri balıkçıl yuvası bulunduğunu ve muhtemelde uçtuğu sırada, yorulmasının akabinde ana caddeye konmuş olabileceğini kaydettiler.

Milli Parklar görevlileri, Gri balıkçıl yavrusunu, ana cadde üzerinde bir evin bahçesinde yakalayarak, araç altında, yada kedi ve köpeklere yem olmaktan kurtaran İlyas Aydoğan’a teşekkürlerini bildirdi.

İlyas Aydoğan, bir insanlık görevini yerine getirdiğini ve uzun süre cadde üzerinde kendisinin önünde Gri balıkçılın yürüdüğünü ve en son olarak, yakalayarak, görevlilere teslim etmenin sevincini yaşadığını söyledi.

Kaynak: YT

Diğer Beypazarı haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir