Get Adobe Flash player

İlçe Müftülüğü tarafından düzenlenen Kermesin ardından, ilçe Müftü vekili Beypazarı halkına teşekkürlerini sundu:

İlçe Müftülüğü tarafından düzenlenen Kermesin ardından, ilçe Müftü vekili Beypazarı halkına teşekkürlerini sundu:
-Beypazarı ilçesinde Müftülük tarafından yarım kalan Yatılı Bölge Kız Hafızlık Kuran Kursunun tamamlanması nedeniyle ilçede kermes düzenlemişti.29.04.2019 18:23

BEYPAZARI (YT)-Beypazarı ilçesinde Müftülük tarafından yarım kalan Yatılı Bölge Kız Hafızlık Kuran Kursunun tamamlanması nedeniyle ilçede kermes düzenlemişti.

Atatürk parkında 1 hafta süren kermesin ardından, İlçe Müftü vekili Ahmet Kavas,  AA muhabirine yaptığı açıklamasında; ilçe Halkının kermese yoğun ilgi göstermesi nedeniyle, güzel bir gelir elde ettiklerini söyledi.

İlçede Yatılı Bölge Kız Hafızlık Kuran Kursu inşaatını tamamlamak üzere, İlçe Müftülüğü ve dernek olarak Atatürk Parkında 1 hafta süren kermes düzenlediklerini belirten Müftü vekili Ahmet Kavas, “kermese ilgi gösteren herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Ayrıca kermesimize Canlı bir de Dana bağışında bulunan hayırsever vatandaşımıza çok teşekkür ediyorum. Yatılı Bölge Kız Hafızlık Kuran Kursu inşaatımızın tamamlanması için oldukça paraya ihtiyacımız var. Bu gelirle Kursun inşaatını tamamlamaya çalışacağız. Allah herkesten razı olsun” dedi.

 

Kaynak: YT

Diğer Beypazarı haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir