Get Adobe Flash player

İlçe Tarım Orman Müdüründen Kadın Çiftçilere ziyaret:

İlçe Tarım Orman Müdüründen Kadın Çiftçilere ziyaret:
-Beypazarı Tarım Orman Müdürü Esin Korkmaz, 15 Ekim Dünya Kadın Çiftçiler günü dolayısıyla ilçedeki kadın çiftçilere ziyarette bulundu.16.10.2020 12:09

BEYPAZARI (YT)-Beypazarı Tarım Orman Müdürü Esin Korkmaz, 15 Ekim Dünya Kadın Çiftçiler günü dolayısıyla ilçedeki kadın çiftçilere ziyarette bulundu.

İlçe Tarım Orman Müdürü Esin Korkmaz, beraberinde Ziraat Odası Başkanı Mustafa Ateş ile birlikte, Dünya Kadın Çiftçiler günü dolayısıyla kadın çiftçilere ziyarette bulundu.

İlçe Tarım Orman Müdürü Korkmaz, dünyada kadının yeri bir başka olduğunu ve kadının olmadığı yerde tarımdan çok fazla bahsedilemeyeceğini söyledi.

İlçede de çok sayıda Kadın çiftçinin bulunduğunu ve bu anlamda Dünya Kadın çiftçiler günü dolaysıyla onlara ziyarette bulunarak, bu günlerini kutladığını ve hayırlı işler dileğinde bulunduğunu aktardı.

Çiftçi kadınlar ilçe Tarım Orman müdürü Esin Korkmaz’ın kendilerine çiçekle ziyarette bulunarak, kendilerinin çok çalışmaktan hatırlamadığı “Dünya Kadın Çiftçiler günlerini” kutladığı için teşekkürlerini sundular.

İlçe Tarım Orman Müdürü Korkmaz, ilerideki günlerde kadın çiftçilerle bir araya gelerek onların sorunlarını dinleyeceğini ve çözüm arayışlarını sürdüreceğini belirtti.

 

Kaynak: YT

Diğer Beypazarı haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir