Get Adobe Flash player

Jandarma Ekipleri Mahalle mahalle dolaşarak, halkın evde kalmasını sağlamaya çalışıyor:

Jandarma Ekipleri Mahalle mahalle dolaşarak, halkın evde kalmasını sağlamaya çalışıyor:
-Beypazarı İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, mahalle mahalle dolaşarak, yeni Corona(Covid-19) salgını nedeniyle evlerinde kalması için anons ederek, uyarılarda bulunuyor.30.03.2020 16:49

BEYPAZARI (YT)-Beypazarı İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, mahalle mahalle dolaşarak, yeni Corona(Covid-19) salgını nedeniyle evlerinde kalması için anons ederek, uyarılarda bulunuyor.

Beypazarı İlçe jandarma Komutanlığı ekipleri, yeni Korona(Covid-19) salgını nedeniyle vatandaşların evlerinden çıkmasına sınırlama, yada hiç çıkmaması gerektiği için, mahallelerde anonslarını yaparak halkı uyarmaya çalışıyor.

Taşra  tüm mahalleler ekipler tarafından gezilerek, halkın sokağa çıkmaması istenirken, zorunlu olarak çıkacakların gerekli izni almalarının akabinde çıkışları yapılıyor.

Jandarma ekipleri, yeni Corona(COVİD-19) salgını hastalığının insanlara zarar vererek ölümle sonuçlanan vakaların yaşanmaması için evde kalmalarının, sağlıkları ve hastalığı bulaşmaması için en doğru karar olduğunu, kendilerine iletiyorlar.

Bazı muhtarlar mahallelerde, mahalle sakinlerine bunu anlatmakta güçlük çektiklerini ve mahalle sakinlerinin dışarı çıkmamaları konusunda yaptıkları uyarılarına rağmen, çıkmakta olduğunu aktardılar:

 

 

Kaynak: YT

Diğer Beypazarı haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir