Get Adobe Flash player

Jandarma Trafik görev başında:

Jandarma Trafik görev başında:
-Beypazarı İlçe Jandarma Komutanlığı trafik timleri yol sorumluluk alanlarındaki denetimlerini sürdürüyorlar.13.01.2020 16:50

BEYPAZARI (YT)- Beypazarı İlçe Jandarma Komutanlığı trafik timleri yol sorumluluk alanlarındaki denetimlerini sürdürüyorlar.

İlçe Jandarma Komutanlığı, trafik timleri araçlar üzerindeki denetimlerini sürdürüyorlar. Ekipler, kimlik sorgulaması, plaka sorgulamasının akabinde sürücülere tavsiyelerde da bulunarak, trafik kurallarına, hız limitlerine, kış lastiği uygulamalarına ve emniyet kemerini takmaları yönünde tavsiyelerde bulunarak, hayırlı yolculuklar dileğinde bulunuyorlar.

Jandarma trafik tim ekipleri, köy yollarında, eski beldelerden Karaşar, Kırbaşı, Uruş mahallelerine ulaşımı sağlayan karayolları üzerinde denetimlerini sürdürüyorlar. Jandarma Trafik ekipleri, tarlaya işçi getirip götüren servisler ile öğrenci taşımacılığı yapan servisler üzerindeki denetimlerini de artırdı. Denetimlerde çok sayıda araç sorgulaması ile sürücü kimlik sorgulaması yapıldı.

Öte yandan, Jandarma Asayiş ekiplerinin de mahalle yollarında geceleyin devriye gezilerinde bulunduğu, kaçak  ve gece avlananlara karşı da çalışmalarını sürdürdüğü kaydedildi.

 

 

Kaynak: YT

Diğer Beypazarı haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir