Get Adobe Flash player

Karaşar’lılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinden öğrencilere burs verilecek:

Karaşar’lılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinden öğrencilere burs verilecek:
-Merkezi Başkent Ankara’da bulunan Beypazarı Karaşarlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Üniversite öğrencilerine burs vereceklerini bildirdi.20.09.2020 14:36

BEYPAZARI (YT)-Merkezi Başkent Ankara’da bulunan Beypazarı Karaşarlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Üniversite öğrencilerine burs vereceklerini bildirdi.

Dernek merkezinden yapılan açıklama ile 2020-2021 Eğitim öğretim dönemi için Üniversite ve Yüksek Okullarda okuyan öğrencilere yönelik eğitim bursunun verileceğini bildirdi.

Dernek üyelerinin de burs vermek üzere Dernek ile irtibata geçerek, bilgi vermeleri istenirken, burs verecek kimsenin de isminin saklı kalması dolaysıyla yönlendirmede bulunulacağı açıklandı.

Dernek Başkanı Mehmet Kaytanbıyık, bu eğitim öğretim döneminde de yine Üniversite ve Yüksekokula başlayan gençlere burs desteklerinin süreceğini söyledi.

67 yıldır kesintisiz olarak Derneğin faaliyette bulunduğuna değinen Dernek başkanı Kaytanbıyık, şunları kaydetti:

“Derneğimiz üyelerinin eğitim çağındaki çocuklarına kitap ve kırtasiye yardımı yapıyoruz. Üniversite ve Yüksekokullarda okuyan öğrencilere yönelik te burslarımız sürüyor. Burs alacak öğrenciler dernek merkezimizle irtibata geçebilirler. Geleceğimizin teminatı, gelecekte ülkemizi yönetecek olan çocuklarımıza, evlatlarımıza iyi bir gelecek ve iyi bir eğitim sağlamalıyız ki, ülkemizi ve bizi iyi yönetsinler.”

Dernek başkanı Mehmet Kaytabıyık,  Pandemi, Korona sürecinde alınan önlemlere riayet edilerek, bir yaşam dilerken, Maske+Mesafe ve Temizlik kurallarına mutlaka uyulması tavsiyesinde bulundu.

Kaynak: YT

Diğer Beypazarı haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir