Get Adobe Flash player

Karaşar Kültür Yardımlaşma, Turizm ve Güzelleştirme Derneği,Kesintisiz 67 yıldır halkın hizmetinde

Karaşar Kültür Yardımlaşma, Turizm ve Güzelleştirme Derneği,Kesintisiz 67 yıldır halkın hizmetinde
Karaşar Kültür Yardımlaşma Turizm ve Güzelleştirme Derneği, başkanı Mehmet Kaytanbıyık: “Derneğimiz 67 yıldır kesintisi halkın hizmetinde”24.01.2020 08:22

ANKARA (YT) –Beypazarı İlçesinin eski beldelerinden olan Karaşar, "Karaşar Kültür Yardımlaşma, Turizm ve Güzelleştirme Derneği, yaptığı açıklama ile İnsanına ve Kültürüne hizmet etmek amacı ile kurulan derneğin bugün tam altmış yedi yaşına geldiğini bildirdi.

 Merkezi Ankara'da bulunan "Karaşar Kültür Yardımlaşma, Turizm ve Güzelleştirme Derneği" Başkanı Mehmet Kaytanbıyık, Derneğin kurulduğundan bu güne kadar kesintisiz olarak her türlü sosyal ve kültürel faaliyetleri gerçekleştirdiğini söyledi.

67 yıldır gerçekleştirilen sosyal ve kültürel etkinliklerle üyelerine derneğe verdikleri maddi ve manevi destekleri teşekkürlerini bildiren Kaytanbıyık, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Allah  bizlere ömür verdiği sürece derneğimiz, çalışmalarını sürdürmeye  kararlıyız. Kuruluşundan bugüne kadar; hizmeti geçen, emek veren, maddi manevi desteğini esirgemeyen hemşerilerimize ve gönül dostlarımıza minnet ve şükranlarımızı iletiyor, aramızdan ayrılanları da rahmetle yad ediyoruz. Derneğimizin sosyal ve kültürel etkinlikleri 67 yıldır olduğu gibi bundan sonrada sürecektir. Bu anlamda bize güvenen derneğimiz üyeleri gönül dostlarına sonsuz teşekkürler.”

Dernek Başkanı Kaytanbıyık, 67 yıldır olduğu gibi bundan sonraki sürelerde de hemşehrileri ile birlikte sağlık, mutluluk, huzur içinde barışın egemen olduğu bir yaşam dilediğini aktardı:

 

 

Kaynak: YT

Diğer Beypazarı haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir