Get Adobe Flash player

Karaşarlılar Derneğinden yardım kampanyası:

Karaşarlılar Derneğinden yardım kampanyası:
-Dernek Başkanı Mehmet Kaytanbıyık, Dernek olarak başlattıkları çalışma kapsamında, hayırseverlerden gelen Gıda ve benzeri gıda maddelerinin Dernek merkezinde yapılan paketlemenin ardından yardıma muhtaç aile ve kişilere ulaştıracaklarını söyledi.05.04.2020 15:09

BEYPAZARI (YT)-Merkezi Ankara’da bulunan "Beypazarı Karaşar’lılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği", Corona-(Covid -19) dolayısı ve Yaklaşan Ramazan ayı dolayısıyla Gıda paketleri dağıtımına başlayacak.

Dernek Başkanı Mehmet Kaytanbıyık, Dernek olarak başlattıkları çalışma kapsamında, hayırseverlerden gelen Gıda ve benzeri gıda maddelerinin Dernek merkezinde yapılan paketlemenin ardından yardıma muhtaç aile ve kişilere ulaştıracaklarını söyledi.

Corona virüsü ve yaklaşan Ramazan ayı dolayısıyla Hayırseverlerin kendilerine yardımda bulunduklarını belirten Karaşar’lılar yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mehmet Kaytanbıyık, “Dernek merkezimizde biriken, gıda yardımı paketleri ve kolileri, eşit bir şekilde tasnif ediyoruz. Bu anlamda sayı vermek istemiyorum ama, çok sayıda insana ulaşma hedefindeyiz. Derneğimizin başlattığı bu yardıma desteklerini esirgemeyen, "Karaşar’lılar yardımlaşma ve Dayanışma Derneği" Karaşar ailesi olarak teşekkürlerimi sunuyorum. Bize gönderilen Gıda yardımlarının ve kolilerinin gerçek adrese ulaşmasına aracı oluyoruz” dedi.

Dernek Başkanı Kaytanbıyık, yardımda bulunacakların Ankara Akdere semtinde bulunan Dernek merkezimizi arayarak bilgilendirmelerinin de doğru olacağını kaydetti.

 

Kaynak: YT

Diğer Beypazarı haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir