Get Adobe Flash player

Kaymakam ilçede Göreve başlayalı iki hafta geçmesinin ardından, iadeyi ziyaretlere başladı:

Kaymakam ilçede Göreve başlayalı iki hafta geçmesinin ardından, iadeyi ziyaretlere başladı:
-Beypazarı Kaymakamı Temel Ayca, göreve başlamasının ardından ikinci haftasına girerken, iadeyi ziyaretlere başladı.17.09.2019 15:56

BEYPAZARI(YT)- Beypazarı Kaymakamı Temel Ayca, göreve başlamasının ardından ikinci haftasına girerken, iadeyi ziyaretlere başladı.

Kaymakam Temel Ayca, kendisine yapılan “Hoş geldiniz ve hayırlı görevler dileriz” ziyaretlerinin ardından bu gün İlçe Emniyet müdürlüğü ve İlçe Sağlık müdürlüğü ve Beypazarı Devlet Hastanesi başhekimini makamlarında ayrı ayrı iadeyi ziyarette bulundu.

İlçe Emniyet müdürü Mehmet Ali Yurtsever’i makamında ziyaret eden Kaymakam Temel Ayca, Emniyet müdürü ile ilçenin Polisiye olayları, asayiş ve diğer olayları hakkında, genel bilgi alırken, çeşitli konularda Emniyet müdürü Yurtsever, Kaymakam Ayca’yı bilgilendirdi.

İlçe Sağlık müdürlüğü ziyaret:

Kaymakam Temel Ayca, İlk olarak İlçe Sağlık müdürü Dr. Kerem Zeki, Fikret’i sağlık müdürlüğü binasında ziyaret ederek, ilçedeki hekim sayısı, sağlık olacağı sayısı ve Aile hekim sayıları gibi konular üzerine bilgiler alırken, mahalle bazında sağlık hizmetlerinin ne şekilde yürütüldüğü konularında bilgiler aldığı öğrenildi.

Beypazarı Devlet Hastanesi ziyareti:

Kaymakam Temel Ayca, ziyaretlerde kurumları yakından tanıma fırsatı bularak kurumlar hakkında, bilgiler almaya çalıştığını aktardı.

Beypazarı Devlet Hastanesi başhekimi Op. Dr.Yavuz Yavaş’tan hastane konusunda bilgi alırken, Başhekim Beypazarı devlet Hastanesinin Beypazarı başta olmak üzere, Nallıhan, Güdül, Kıbrıscık ve Mihalıççık ilçe halkına hizmet verdiğini ve yıl bazında da 450-500 bin poliklinik hizmeti verdiklerini aktardı.

Kaymakam Ayca, ilçede bulunan tüm kurumlara ziyaretler gerçekleştireceğini de kaydetti.

 

Kaynak: YT

Diğer Beypazarı haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir