Get Adobe Flash player

Kaymakam Temel Ayça’nın Cumhur ittifakı Siyasi Parti ilçe başkanlarını Kabulü:

Kaymakam Temel Ayça’nın Cumhur ittifakı Siyasi Parti ilçe başkanlarını Kabulü:
-İlçenin yeni Kaymakamı Temel Ayça, ilçede Cumhur ittifakını oluşturan Siyasi partilerin İlçe başkanlarının da aralarında bulunduğu partilileri birlikte toplantı salonunda kabul etti.04.09.2019 17:35

BEYPAZARI (YT) - İlçenin yeni Kaymakamı Temel Ayça, ilçede Cumhur ittifakını oluşturan Siyasi partilerin İlçe başkanlarının da aralarında bulunduğu partilileri birlikte toplantı salonunda kabul etti.

AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Gökgöz, MHP ilçe Başkanı Erdoğan Orhan, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Kaymakama Hoş geldiniz ve hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

AKP ve MHP ilçe başkanları, Beypazarı ilçesinde Cumhur ittifakı çerçevesinde AK Parti Belediye Başkan adayının kazandığını ve ilçede halen uyum içinde Cumhur İttifakının sürdürüldüğünü aktardılar.

AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Gökgöz ve MHP ilçe Başkanı Erdoğan Orhan, Kaymakama Beypazarı ilçesinin turizmi tarihi ve tarımı konularında bilgilendirmede bulunurken, Beypazarı ilçesinin tarım alanında ilçede 4 mevsim tarımın yapıldığını bilgisini verdiler.

AK Parti İlçe başkanı Mehmet Gökgöz, Beypazarı için hep birlikte el ele vererek, bir takım çalışmalarda bulunarak, Beypazarı’na hizmet getirme çabasında olacaklarını söyledi.

Kaymakam’ın Muhtarlar Derneğini Başkanlığını Kabulü:

Beypazarı kaymakamlığına atanan Temel Ayça, kendisine hayırlı olsun ve Hoş geldiniz ziyaretine gelenleri kabul ediyor.

Beypazarı Muhtarlar Derneği Başkanı Muammer Köksal, yönetim kurulu üyeleri ve bazı muhtarlarla bitlikte Kaymakama, hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Muhtarlar Derneği başkanı Köksal, Beypazarı ilçesi hakkında Kaymakam temel Ayça’yı bilgilendirirken, Beypazarı’nın 11 merkez mahallesiyle 77 mahalleli bir ilçede olduğunu, Büyükşehir yasasıyla 3 Beldenin Mahalleye dönüştürüldüğünü kaydetti.

Kaymakam temel Ayça, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, muhtarlarla daha geniş bir zamanda bir araya gelerek istişarelerde bulunacaklarını kaydetti.

 

 

Kaynak: YT

Diğer Beypazarı haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir