Get Adobe Flash player

Kaymakam Temel Ayca, Anneler Günü Dolayısıyla 100 yaşı ve üzeri(ebe) bayanlara ziyarette bulundu:

Kaymakam Temel Ayca, Anneler Günü Dolayısıyla 100 yaşı ve üzeri(ebe) bayanlara ziyarette bulundu:
-Beypazarı Kaymakamı Temel Ayca, Anneler günü dolayısıyla 100 yaş ve üzeri ebelere, bayanlara ziyarette bulundu.10.05.2020 23:17

BEYPAZARI (YT)- Beypazarı Kaymakamı Temel Ayca, Anneler günü dolayısıyla 100 yaş ve üzeri ebelere, bayanlara, asırlık annelere ziyarette bulundu.

Beypazarı kaymakamı Temel Ayca, iç işleri bakanlığının genelgeleri doğrultusunda Anneler günü dolayasıyla ilçede yaşayan 100 yaş ve üzeri (ebelere) 4 bayana ziyarette bulundu.

Kaymakam Temel Ayca, beraberinde Jandarma Komutanı Yzb. Haluk Muharrem Uzun ve Sosyal yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı müdürü Alaettin Biçen’le birlikte ilçede yaşamlarını sürdüren yaşlı bayanlara, Anneler günü dolayısıyla ziyarette bulunarak onlara çiçek takdim etti.

103 yaşındaki Havva Atıcı’ ile sohbet eden kaymakam, çiçeği vererek, Anneler günü kutladığını ifade etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren 103 lük Atıcı, sadece duymasının az olduğunu ve sağlığının yerinde olduğunu, 4 evladı ve 20’ye yakın, torunu ve torununun evladı bulunduğunu söyledi. 1919 doğumlu Emine Çalışkan, oğlunun yanında yaşadığını ve Allah'a duacı olduğunu söyledi.

Kaymakam ve beraberindekiler, ilçede yaşamlarını sürdüren ve 100 yaşında ve üzerinde olan 4 bayanı(ebeyi) ziyaret ederek, hasbıhal edip, durumları hakkında bilgi aldı.

 

Kaynak: YT

Diğer Beypazarı haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir