Get Adobe Flash player

Kaymakam Temel Ayça, başkanlığında İlçe Milli Eğitim müdürlüğü Kent Güvenlik Yönetim Sistemi, önce yaya Faaliyet Çalışmaları ve Özel güvenlik konularında toplantı düzenlendi.

Kaymakam Temel Ayça, başkanlığında İlçe Milli Eğitim müdürlüğü Kent Güvenlik Yönetim Sistemi, önce yaya Faaliyet Çalışmaları ve Özel güvenlik konularında toplantı düzenlendi.
-Beypazarı Kaymakamı Telem Ayça Başkanlığında İlçe Milli Eğitim müdürlüğü Kent Güvenlik Yönetim Sistemi, Önce Yaya faaliyet çalışmaları ve Özel güvenlik konularında toplantı düzenlendi.05.09.2019 12:35

BEYPAZARI (YT)-Beypazarı Kaymakamı Telem Ayça Başkanlığında İlçe Milli Eğitim müdürlüğü Kent Güvenlik Yönetim Sistemi, Önce Yaya faaliyet çalışmaları ve Özel güvenlik konularında toplantı düzenlendi.

Beypazarı İmam Hatip ortaokulu salonunda Kaymakam temel Ayça, başkanlığında düzenlenen toplantıya, Belediye başkan yardımcısı Osman Tuncel, İlçe Milli Eğitim müdürü Hürrem Dursun, Emniyet müdürü Mehmet Ali Yurtsever, Jandarma Komutanı Yüzbaşı H. Muharrem Uzun, şube müdürleri, Okul aile Birliği başkanları, Okul müdürleri ve temsilcileri katıldı.

Düzenlenen toplantıda, İlçe Milli Eğitim müdürü Hürrem Dursun, ilçedeki eğitim kurumları hakkında genel bilgilendirmede bulunurken, geçmiş dönemlerde ilçe Milli Eğitim ve okullar olarak problem yaşamadıklarını aktardı.

İlçe genelinde 52 Eğitim kurumunun bulunduğuna dikkati çeken İlçe Milli Eğitim müdürü Dursun, “bu okullarımızda 645 öğretmen ile 9 bin 960 öğrenciye eğitim öğretim hizmeti veriyoruz. Bu anlamda da Okul güvenliğini, servis güvenliğini, önemsiyoruz” dedi.

Kaymakam Temel Ayça, Eğitim öğretimi önemsediklerini ve ilçe genelindeki eğitim kurumlarında öğrencilere daha güzel ve daha kaliteli eğitimin verilmesi için elbirliği içinde hareket edilmesinin önemli olduğunu söyledi.

Kaymakam Temel Ayça, 2019-2020 Eğitim öğretim döneminin başlaması dolayısıyla, Eğitim Camiasının ve okul müdürleri ile öğretmenlere Eğitim öğretim döneminin hayırlı olması temennisiyle başarılar diledi.


Kaynak: YT

Diğer Beypazarı haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir