Get Adobe Flash player

Kaymakam Temel Ayca, sabah saatlerinde Beypazarı Anadolu Lisesine ziyarette bulundu:

Kaymakam Temel Ayca, sabah saatlerinde Beypazarı Anadolu Lisesine ziyarette bulundu:
-Beypazarı Kaymakamı Temel Ayca, ilçe Milli Eğitim müdürü Hürrem Dursun ile birlikte Beypazarı Anadolu lisesine ziyarette bulundu.11.03.2020 10:08

BEYPAZARI (YT)- Beypazarı Kaymakamı Temel Ayca, ilçe Milli Eğitim müdürü Hürrem Dursun ile birlikte Beypazarı Anadolu lisesine ziyarette bulundu.

Kaymakam Ziyarette okul müdürü İsmail Bilgiç’ten bilgi alırken, okul müdürü Bilgiç okullarının geçtiğimiz yıllarda yapılan fizibilite çalışmasında, güçlendirilmesinin öngörüldüğünü aktardı.

Kaymakam okul binasının kaç yıllık bina olduğunu ve kaç yıldır da eğitim öğretimin hizmetinde olduğunu öğrenmesinin akabinde, sınıfları gezerek, öğrencilerle de sohbet etti.

Öte yandan Öğretmenler odasında öğretmenlerle de bir araya gelerek, öğretmenlerin genel durumları hakkında bilgi alan Kaymakam, sorunları yada istekleri olanların kendisine rahatlıkla anlatabileceklerini kaydetti.

Kaymakam, Temel Ayca, ilçe genelinde 10 bine yakın öğrencinin eğitim öğretim gördüğünü ve İlçe Milli Eğitim müdürü ile birlikte okul ziyaretlerini sürdüreceğini aktardı:

 

Kaynak: YT

Diğer Beypazarı haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir