Get Adobe Flash player

Kaymakam Temel Ayca ve Belediye başkan vekili Osman Karadede Korona denetiminde bulundu.

Kaymakam Temel Ayca ve Belediye başkan vekili Osman Karadede Korona denetiminde bulundu.
-İçişleri Bakanlığının genelgeleri doğrultusunda başlatılan denetimlerin ilçe genelinde 5.si yapıldı.08.10.2020 18:23

BEYPAZARI (YT)- İçişleri Bakanlığının genelgeleri doğrultusunda başlatılan denetimlerin ilçe genelinde 5.si yapıldı.

Beypazarı İlçesinde de Kaymakam Temel Ayca, başkanlığındaki heyet ilçede maske denetimi, hijyen ve kurallara uyulmaları yönünde denetimlerde bulunurken, iş yerlerine ve mağazalara maskesiz kimse alınmaması mutlaka dezenfektan bulundurulması gerektiğini aktardı..

Kaymakam Temel Ayca, bundan böyle denetimleri aralıksız olarak sürdüreceklerini söyledi.

 İlçe genelinde de vaka sayısının düştüğüne işaret eden Kaymakam Temel Ayca, bunda da denetimlerinin etkisinin çok olduğunu kaydetti

Kaymakamlık başkanlığında ilçe oluşturulan denetim ekiplerinin işlerini takip ettiklerine değinen Kaymakam Temel Ayca şu ifadelere yer verdi:

"Evlerinde karantina sürecini geçirmeye çalışanları, ekipler saat belirtmeksizin kontrol ediyorlar ve etmeyi de sürdürüyorlar. Son haftalarda ilçe genelinde vaka sayısı giderek düştü. Bu düşüşte denetimlerin önemi çok oldu. Kontrol önemli. Bu günde görüldüğü gibi, sayın belediye başkan vekilimiz Osman Karadede ve diğer kurum amirlerinin katılımlarıyla denetimlerde bulunduk. Bu denetimleri sürdüreceğiz.”

Belediye Başkan vekili Osman Karadede, denetimleri sürdürdüklerini ve bu gün akşama kadar, zabıta müdürlüğü ekiplerini denetimlerini sürdüreceğini söyledi.

Kaynak: YT

Diğer Beypazarı haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir