Get Adobe Flash player

KİTAP FUARINDA 115 BİN KİTAP SERGİLENİYOR:

KİTAP FUARINDA 115 BİN KİTAP SERGİLENİYOR:
-Beypazarı İlçesinde Kitap ve Kültür günleri Kapmasında; Kaymakamlık himayelerinde ilçede uygulanan “Beypazarı Eğitimde yenili ve Kalitenin Artırılması projesi(BEYKAP) tanıtım günleri kapsamında, Kitap Fuarı açıldı:14.01.2020 15:29

BEYPAZARI (YT)-  Beypazarı ilçesinde Kaymakamlık Himayelerinde başlatılan ve Beypazarı Eğitimde Yenilik ve Kalitenin artırılması Projesi(Beykap) tanıtım günleri kapsamında ilenin tarihi mekanlarından olan Suluhan Kervansarayında Kitap fuarı açıldı.

Tarihi Suluhan kervansarayında açılışı yapılan Kitap fuarına 13 yayın evi, 20 stantla katılırken, toplamda fuarda 115 bin kitap, okuyucusunu bekliyor.

Açılış öncesinde Kaymakam Temel Ayca, şunları söyledi.

“Bu organizasyonun Beypazarı’na çok katkılar sağlayacağını düşünüyorum. Yazarlarımızın da katkıları ve katılımlarıyla bu organizasyon daha da güzel olur.”

Yapılan açılış ve kurdele kesiminin ardından katılımcılar Kitap fuarını gezerek, yazarlarla sohbet etme imkanı bulurken, yazarlarında önemli kitaplarından almayı ihmal etmediler.

İlk günden oldukça ziyareti alan fuarda, Zübeyir Yiğit, Ahmet Yıldırım, Tuncel Altınköprü, gibi yazarlarda yerini alarak, okuyucuları için kitaplarını imzaladılar.

İlçedeki Kitap Fuarına katılan(çocuk) psikoloji yazarı Tuncel Altınköprü, Kitap fuarına ilginin iyi olduğunu ve bu güne kadar 70 adet kitabının yayınladığını özellikle çocuk psikolojisi üzerine kitaplar yazdığını söyledi.

Fuar 19 Ocak akşamına kadar açık kalacak ve her gün 4 Yazar Okuyucusu ile buluşacak.

Kaynak: YT

Diğer Beypazarı haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir