Get Adobe Flash player

MHP Beypazarı İlçe Başkanı Erdoğan Orhan: “Pazartesi ve Çarşamba günleri halkın sorunlarını alıyoruz”

MHP Beypazarı İlçe Başkanı Erdoğan Orhan: “Pazartesi ve Çarşamba günleri halkın sorunlarını alıyoruz”
-MHP Beypazarı İlçe Başkanlığı olarak, Pazartesi ve Çarşamba günleri, parti binasında halkın sorunlarını aldıklarını bildirdi.09.03.2020 16:43

BEYPAZARI (YT)-MHP Beypazarı İlçe Başkanlığı olarak, Pazartesi ve Çarşamba günleri, parti binasında halkın sorunlarını aldıklarını bildirdi.

MHP İlçe Başkanlığından yapılan açıklama ile, MHP ilçe Başkanlığı siyaseten halka daha iyi hizmet vermek ve sorunlarına yardımcı olmak üzere ilçe Başkanlığı binasında bizzat ilçe başkanı Erdoğan Orhan’ın halkın şikayetlerini ve önerilerini aldığını bildirdi.

Bu konuda açıklamada bulunan MHP Beypazarı İlçe Başkanı Erdoğan Orhan, ilçe Başkanı olarak, halk günü belirleyerek, Pazartesi ve Çarşamba günleri, parti binasında insanlarla bir araya geldiğini ve sorunlarını aldığını söyledi.

MHP İlçe Başkanı Erdoğan Orhan, Kendilerine sorunlarını iletmek ve aktarmak üzere ziyaret eden her kim olursa olsun, sorunlarını dinleyerek aldıklarını ve ilgili konularla, makamlarla görüşülmesinin akabinde geri dönüşüm yapılarak, kendilerine sorunlarını aktaran kişilerin bilgilendirildiğini, sorun mercisi(sorun üreticisi) değil sorunu çözen bir siyasi anlayışa sahip olduklarını kaydetti.

MHP İlçe Başkanı Orhan, MHP ilçe Başkanlığı kapılarının her zaman halka açık olduğunu ve halkın yanında olmaya da özen gösterdiklerini aktardı.

 

Kaynak: YT

Diğer Beypazarı haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir