Get Adobe Flash player

MHP Genel başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım, Beypazarı İlçesinde Muhtarlarla bir araya geldi.

MHP Genel başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım, Beypazarı İlçesinde Muhtarlarla bir araya geldi.
-MHP Genel başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım, Beypazarı ziyaretinde Muhtarlarla bir araya gelerek muhtarların sorunlarını dinledi.16.10.2019 15:38

BEYPAZARI (YT)- MHP Genel başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım, Beypazarı ziyaretinde Muhtarlarla bir araya gelerek muhtarların sorunlarını dinledi.

MHP Genel başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım’ın Beypazarı ziyaretinde İlçe başkanı Erdoğan Orhan, Belediye başkan yardımcısı MHP Belediye meclis üyesi Osman Tuncel, Ülkü ocakları başkanı ve Parti yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılandı:

MHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım’a İlçe Başkanı Erdoğan Orhan Tarafından muhtarların sorunlarıyla ilgili bir dosya verirken, muhtarlar sorunlarını direk olarak Genel başkan yarımcısı Yıldırım’a aktardılar.

Öncelikli olarak Beypazarı Muhtarlar Derneği Başkanı Muammer Köksal, tarafından muhtarların genel sorunları ve büyükşehirden kaynaklanan sorunları hakkında genel bilgiler aktarılırken, toplantıya katılan muhtarlarda sorunlarını dile getirdi.

Muhtarlar MHP Genel başkan yarımcısı Yaşar Yıldırım’a sorunlarını aktarırlarken, Maliye Borçlarının ertelenmesi ve Tarım Kredi Kooperatifinden kullanılan borçların faizinin yüksekliği ve ertelenmesi ile Büyükşehir yasasından meydana gelen mahallelerdeki sıkıntıları anlattılar.

Bunun üzerine MHP Genel başkan yardımcısı Yıldırım, İlçe Başkanı Erdoğan Orhan’ın kendilerine aktardığı sorunları yerinde dinlemek üzere Beypazarı İlçesine geldiğini söyledi.

MHP Genel başkan Yardımcısı Yıldırım, Terörle mücadelede, Dış Politikada koşulsuz hükümete destek verdiklerini belirtti.

Burada aldığım sorunları Maliye bakanlığı ve Tarım Bakanlığı ile görüşerek ilgili bakanlıklara aktaracağına değinen MHP Genel başkan yardımcısı Yaşar Yıldırım, şunları kaydetti:

“İlçede daha öncesi meydana gelen 3 sefer doğal afetin yaşandığını aktardınız. Bu nedenle mağdur olduğunu anladık ve ürünlerinizin sebzelerinizin zarar gördüğünü anladık. Bu konuları dediğim gibi, bankalara olan kredi borçlarınızın ertelenmesi ve Çiftçinin malı olan Tarım Kredi Kooperatiflerinin çiftçilere verdiği sıkıntıları mutlaka ilgili Bakanlıkla görüşerek aktaracağız. Diğer konular üzerine de, sayın ilçe Başkanı Erdoğan kardeşimizin bize verdiği bilgiler ışığında, Ayrıca Büyükşehir Yasasından kaynaklanan sıkıntıların giderilmesi konusunda çalışmada bulunacağız. Bu sıralar Büyükşehir yasasıyla ilgili bir düzenleme de bulunuluyor. Biliyorsunuz, MHP Cumhur ittifakı ortağı ama Koalisyon(hükumet) ortağı değil ve konuları net bir şekilde aldık. Hepsini aktaracağız ve anlatacağız”.

MHP Genel başkan yardımcısı Yaşar Yıldırım’ın Beypazarı ziyaretinde bulunduğu sırada sıkıntılarını rahatlıkla aktardıklarına değinen Muhtarlar Derneği başkanı Muammer Köksal, Genel Başkan yardımcısı Yıldırım’a ve toplantıyı düzenlenen MHP ilçe Başkanı Erdoğan Orhan’a teşekkürlerini bildirdi.

MHP Genel başkan yardımcısı Yaşar Yıldırım: “Yeni parti binanız hayırlı olsun”

MHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım, MHP ilçe Başkanlığının bir süre öncesi taşındığı yeni ilçe binasını da ziyaret ederek, İlçe Başkanı Erdoğan Orhan’dan bilgi aldı:

MHP Genel başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım, yeni ilçe başkanlığı binasını çok iyi bulduğunu ve rahat çalışma ortamının sağladığını gördüklerini söyledi.

MHP Genel başkan Yardımcısı ilçe Başkanlığı ziyaretinde odaları tek tek gezerek inceledi ve her birime hayırlı olması temennisinde bulundu.

 

Kaynak: YT

Diğer Beypazarı haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir