Get Adobe Flash player

MHP İlçe başkanı Erdoğan Orhan: “Esnaflara ziyaretimiz sürüyor”

MHP İlçe başkanı Erdoğan Orhan: “Esnaflara ziyaretimiz sürüyor”
-MHP İlçe Başkan Erdoğan Orhan ülke genelinde yarın seçim olacakmış gibi çalışmalarda bulunarak, esnaf ve meslek odalarına ziyaretlerini sürdürüyor.23.06.2020 16:49

BEYPAZARI (YT)-MHP İlçe Başkan Erdoğan Orhan ülke genelinde yarın seçim olacakmış gibi çalışmalarda bulunarak, esnaf  ve meslek odalarına ziyaretlerini sürdürüyor.

MHP İlçe Başkanı Erdoğan Orhan,  yaptığı açıklamasında; Beypazarı ilçesinde esnaf odaları ile Esnaf ziyaretlerinde bulunarak, bundan böylede ziyaretlerini aksatmadan sürdüreceğini söyledi.

İlçe Genelinde MHP olarak bir takım çalışmalarda bulunduklarına değinen ilçe Başkanı Erdoğan Orhan, “talimatlarımız genel merkezden ve sayın genel başkanımız Devlet Bahçeli’den alırız. MHP olarak yarım seçim olacakmış gibi çalışmalarda bulunuyoruz. Bu ziyaretlerimizde sayın oda başkanları ile istişarelerde bulunuyoruz Onların görüşlerini alıyoruz. Esnafımızın görüşlerini alıyoruz. İnandığımız yoldan taviz vermeden çalışmalarımızı insan odaklı sürdürüyoruz. Bunda da başarı elde ettiğimizi düşünüyorum” dedi.

MHP İlçe Başkanı Erdoğan Orhan, ilçe merkezi parti binasında Çarşamba günleri pazarına gelenlerin istek ve taleplerini dinlediklerini anlatırken şu ifadelere yer verdi:

“Esnaf odaları ve vatandaşlar sıkıntılarını bize anlatıyorlar. Yol gösterici olurken, bu sıkıntıları da bizler partimizin üst mercilerdeki siyasilerimize aktararak sorunun çözülmesi yönünde yardımcı oluyoruz. İlçenin sorunu bizim sorunumuz. Halkımızın sorunu bizim sorunumuz. Halkın sorunlarına kulak asacağız ki, sorunlar düğümlenmesin. İnsan odaklı, İlçe odaklı, hizmet odaklı, hiyerarşik düzen içinde siyasi çalışmalarda bulunuyoruz. Bu anlam da yarın seçim olacakmış gibi halkın arasındayız.” ifadesinde bulundu.

 

Kaynak: YT

Diğer Beypazarı haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir