Get Adobe Flash player

MHP İlçe Başkanı Erdoğan Orhan: “İlçede bazı kişi ve çevreler MHP’nin varlığından rahatsız oluyorlar”

MHP İlçe Başkanı Erdoğan Orhan: “İlçede bazı kişi ve çevreler MHP’nin varlığından rahatsız oluyorlar”
-Milliyetçi Hareket partisi İlçe Başkanlığı, son zamanlarda Partilerini hedef alan, yalan yanlış bilgilerle, MHP’yi yıpratmaya çalıştıklarını ve er geç bu kuyuya kendilerinin düşeceğini bildirdi.17.08.2019 11:39

BEYPAZARI (YT)- Milliyetçi Hareket partisi İlçe Başkanlığı, son zamanlarda Partilerini hedef alan, yalan yanlış bilgilerle, MHP’yi yıpratmaya çalıştıklarını ve er geç bu kuyuya kendilerinin düşeceğini bildirdi.

MHP ilçe Başkanı Erdoğan Orhan, Seçimlerin ardından ve Cumhur ittifakına zede verecek, Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin talimatlarını harfiyen uygulamaya geçirdiklerini ve Beypazarı İlçesinde Cumhur İttifakı Belediye Başkan AKP Adayı Tuncer Kaplan’nı destekleyerek Belediye başkanı seçildiğini söyledi.

MHP ilçe başkanlığının tüm yönetimiyle birlikte dimdik ayakta ve kararlılıkla çalışmalarını sürdürürken, bu çalışmalardan rahatsız olanlar, bazı yerlerde yalan yanlış bir şeyler yazarak, MHP Yönetimini zan altında bırakmaya çalıştıklarını kaydeden MHP İlçe Başkanı Erdoğan Orhan Şunları, kaydetti:

“Bazı kendini bilmez kişi yada kişiler, Beypazarı'nda Milliyetçi Hareket Partisi'nin varlığından rahatsız oluyor. Yalan yanlış bilgileri yazıp gündem olmaya çalışıyorlar. Ne ilçe Başkanı olarak şahsım ve yönetimim olarak zan altında kalacak bir durumumuz yok. Bilgi belge olup ta çıkarmayan........ er yada geç kendi kazdıkları kuyuya düşecektir. Bazılarının kovanına çomak soktuk ki Beypazarı’lı biliyor. Biz ne mafyayız nede onun bunun tetikçisi her kes haddini bilecek. Arpalarımı kesildi. Bizler her zaman Liderimizin ve davamızın neferleriyiz. Beypazarı'nda bazı şeytani olaylar oluyor herkes biliyor ama bu oyunu çözmek ve de Devletin birimlerine yardımcı olmak boynumuzun borcudur. Partimizi ve Liderimizin ismini kullanarak adamlık taslamak böyle insanlara kalmadı. Gereken ne ise hukiki ve sözlü yapılır. Varsa bilgi belge adam gibi suç duyurusunda bulunsunlar. Benim istifa etmemi istiyorlar siz kimsiniz ki bunları hadsizce yazabiliyorsunuz. Bundan böyle Beypazarı'nda Milliyetçi Hareket Partisi var, her zaman da var olacak. Geçti o günler kimse Beypazarı'nda yalan la talanla teşkilat üzerinden pirim yapamaz. Benim tek hesap vereceğim yer Milliyetçi Hareket Partisi Ankara İl Başkanlığı ve Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezidir”.

 

Kaynak: YT

Diğer Beypazarı haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir