Get Adobe Flash player

MHP İLÇE BAŞKANI ERDOĞAN ORHAN AÇIKLAMADA BULUNDU:

MHP İLÇE BAŞKANI ERDOĞAN ORHAN AÇIKLAMADA BULUNDU:
-MHP Beypazarı İlçe Başkanı Erdoğan Orhan, MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz’un Türkiye genelinde Çiftçilerin Tarım Kredi Kooperatiflerine ve Ziraat Bankasına olan kredi borçlarının faizlerinin silinmesi için TBMM’de önerge verdiğini bildirdi.16.10.2020 17:21

BEYPAZARI (YT)- MHP Beypazarı İlçe Başkanı Erdoğan Orhan, MHP Mersin Milletvekili Olcay Kılavuz’un Türkiye genelinde Çiftçilerin Tarım Kredi Kooperatiflerine ve Ziraat Bankasına olan kredi borçlarının faizlerinin silinmesi için TBMM’de önerge verdiğini bildirdi.

MHP ilçe Başkanı Erdoğan Orhan bu konuda yaptığı açıklamasında şunları kaydetti.

“MHP Mersin Milletvekilimiz Olcay Kılavuz, çiftçilerimizin sorunlarını yakından takip etmektedir. Türkiye genelinde çiftçilerin dört gözle beklediği, “Çiftçilerin Tarım Kredi Kooperatifleri ile Ziraat bankasına olan borç faizlerinin silinmesi ve ana borcun yeniden yapılandırılmasına” yönelik TBMM kanun teklifi verdi. Ülkemiz genelinde kanayan bir yaraya dönüşen bu sorunun bir an öncesi çözüme kavuşması ve üreten çiftçinin bu sayede bir nefes alması elzem bir hale gelmiştir” İfadelerine yer verdi.

MHP ilçe başkanı Erdoğan Orhan, Milliyetçi hareket Partisinin tüm kadroları memleketine, milletine hizmet yolunda her zaman görev başında olduklarını ve Temennilerinin de bu durumun TBMM de görüşülerek çözüme kavuşmasıdır.

.

 

Kaynak: YT

Diğer Beypazarı haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir