Get Adobe Flash player

MHP İlçe Başkanlığı Ocak Ayı olağan yönetim kurulu toplantısını yaptı:

MHP İlçe Başkanlığı Ocak Ayı olağan yönetim kurulu toplantısını yaptı:
-MHP Beypazarı İlçe Başkanlığı Ocak ayı olağan yönetim kurulu toplantısını yaptı.01.02.2020 18:38

BEYPAZARI (YT)- MHP Beypazarı İlçe Başkanlığı Ocak ayı olağan yönetim kurulu toplantısını yaptı.

İlçe başkanlığı binasında düzenlenen toplantıya İlçe Başkanı Erdoğan Orhan Başkanlık ederken, MHP ilçe yönetimi ve Ülkü Ocakları Başkanı fatih Atasever’de toplantıda hazır bulundu.

MHP ilçe Başkanı Erdoğan Orhan ilk olarak Yönetim kurulu üyelerinden gelen talepleri cevaplarken, ocak ayı içinde yapılan çalışmalardan ve Belediye meclis üyesi Partililerin çalışmalarından bahsetti.

MHP İlçe başkanı Erdoğan Orhan, Bundan böyle çalışmaları daha ciddi bir şekilde ele alarak, MHP ilçe Başkanlığı olarak sahadan, araziden ve halkın yanından kopmadan çalışmalarda bulunacaklarını kaydetti.

Yarın seçim olacakmış gibi toplantılarda konuları ele alarak görüştüklerini belirten MHP ilçe Başkanı Erdoğan Orhan, “çalışmalarımız gerçekten çok yönlü olarak sürüyor ve sürdürmede de kararlıyız. Gerek köz ziyaretlerimiz gerek sivil toplum kuruluşu ziyaretlerimiz gerekse esnaf ve esnaf odası ziyaretlerimiz sürüyor. Her yerde halkın yanındayız. Onları dinliyoruz ve değerlendirmeye alıyoruz. Yönetim kurulu olarak uyum içinde çalışmalarda bulunuyoruz. Bu toplantımızı yüce Allah hayırlara vesile kılsın inşallah.”

Kaynak: YT

Diğer Beypazarı haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir