Get Adobe Flash player

MHP İlçe yönetimi Tele Konferansla yönetim kurulu toplantısını yaptı:

MHP İlçe yönetimi Tele Konferansla yönetim kurulu toplantısını yaptı:
-Korona virüsü salgını dolayısıyla ülke genelinde düzenlenen toplantılar telekonferansla sürdürülürken, MHP ilçe Başkanlığı da toplantısını telekonferansla yaptı.03.04.2020 13:21

BEYPAZARI (YT)- Korona virüsü salgını dolayısıyla ülke genelinde düzenlenen toplantılar telekonferansla sürdürülürken, MHP ilçe Başkanlığı da toplantısını telekonferansla yaptı.

MHP ilçe Başkanlığından yapılan açıklama ile MHP ilçe Başkanı Erdoğan Orhan’ın telekonferans başkanlığında yapılan toplantıda, ilçe yönetimi evlerinden çıkmadıkları için sistemde iyi günler dileğinde bulundu.

MHP ilçe Başkanı Erdoğan Orhan, tüm yönetim kurulu üyelerini yaptığı konuşmasıyla selamlarken, toplantıya katılamayan Cumhur ittifakından Belediye meclis üyesi seçilen ve akabinde de Belediye başkan yardımcılığına getirilen Osman Tuncel’in bir süre öncesi geçirmiş olduğu bay-pas dolayısıyla acil şifalar dileğinde bulundu:

MHP İlçe Başkanı Erdoğan Orhan, gündemdeki konular halkında, yönetim kuruluna bilgi sunarken, partililerle de görüş alışverişinde bulundu.

Ayrıca, MHP ilçe Başkanı Erdoğan Orhan, toplantının sonunda, ülke genelinde alınan kararlar doğrultusunda, tüm yönetim kurulu üyelerine evde kalmayı ‘da tavsiye etti.

Milliyetçi Hareket Partisi Beypazarı İlçe Başkanlığı, koronavirüs tedbirleri kapsamında yönetim kurulu toplantılarını telekonferans yöntemi ile yaptıklarını aktardı.

 

 

Kaynak: YT

Diğer Beypazarı haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir