Get Adobe Flash player

MİLLİ EGEMENLİK CADDESİNDE SICAK ASFALT ÇALIŞMASI BAŞLADI

MİLLİ EGEMENLİK CADDESİNDE SICAK ASFALT ÇALIŞMASI BAŞLADI
Ankara Büyükşehir belediye meclis Üyesi Atilla Çelik: “Milli Egemenlik caddesi ile Hanlar önü meydanında düzenleme ve Sıcak asfalt çalışmasını başlattık.Halkımıza hayırlı olsun.”05.10.2020 17:54

BEYPAZARI (YT)- Ankara Büyükşehir Belediyesi, fen İşleri Daire başkanlığı ve ASKİ genel müdürlüğü ilçede ortak çalışmada bulunuyor.

Bu anlamda, Ankara Büyükşehir belediye meclis üyesi Atilla Çelik, AA muhabirine yaptığı açıklamasında, Ankara Büyükşehir belediyesinin altyapı çalışmaları kapsamında, Beypazarı İlçesinde alt yapı çalışmaları kapsamında (kanalizasyon, Su, Atık ve Doğal gaz) altyapı çalışmalarının tamamlandığı hanlar önü meydanı ile Milli Egemenlik caddesi üzerinde çalışmaların hızla sürdüğünü söyledi.

Alt yapı çalışmaları kapsamında, çalışmaları tamamlanan Hanlar önü meydanında Arnavut kaldırım çalışması, Milli Egemenlik caddesi üzerinde sıcak asfalt dökümüne başladıklarını belirten Ankara B.B Belediye meclis üyesi Atilla Çelik, “ekiplerimiz Milli Egemenli caddesi üzerinde sıcak asfalt yapıyorlar. Hanlar önü meydanında da Arnavut kaldırım döşeme işini başlattık. Ankara Büyükşehir belediye başkanımız Sayın Mansur Yavaş beyinde talimatıyla, Milli Egemenlik caddesi, Okullar bölgesi ve hanlar önü meydanı düzenleme ve kaldırım çalışmasını tamamlayacağız” dedi.

Ankara Büyükşehir belediyesi Belediye meclis Üyesi Çelik, Bu çalışmaların haricide, eski beldelerden Kırbaşı mahallesinde çalışmalar halen sürüyor. Ardından yine eski beldelerden Karaşar mahallesinde çalışmalara ağırlık verileceğini kaydetti.

 

 

 

Kaynak: YT

Diğer Beypazarı haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir