Get Adobe Flash player

Orman İşletme Müdürlüğünden emekli olanlara Hizmetleri anısına plaket verildi.

Orman İşletme Müdürlüğünden emekli olanlara Hizmetleri anısına plaket verildi.
-Beypazarı Orman İşletme müdürlüğünde çalışanlardan bazılarının emeklilik sürelerinin dolmasıyla birlikte Orman İşletme müdürlüğünde tören düzenlendi24.06.2020 17:20

BEYPAZARI (YT)-Beypazarı Orman İşletme müdürlüğünde çalışanlardan bazılarının emeklilik sürelerinin dolmasıyla birlikte Orman İşletme müdürlüğünde tören düzenlendi

Beypazarı Orman İşletme müdürlüğü emrinde çeşitli kademelerde çalışan 6 kişi Orman İşletme müdürünün odasında düzenlenen törenle, yapmış oldukları katkıları ve hizmetleri dolayısıyla plaket verildi.

Emekli olan personele Plaket takdiminde Orman İşletme müdürü Alper Çimen, kimisinin 20 yıl, kimisin- 25 yıl çalışmış olduğunu ve orman İşletme müdürlüğüne verdikleri katkı ve destekleri nedeniyle teşekkür ederken, bundan sonraki yaşamlarında da başarılar diledi.

 Orman İşletme müdürü Çimen, Emekli olan kardeşlerimiz, Orman İşletme müdürlüğünün kapsının her zaman kendilerine açık olduğunu bilmelerini istedi.

Emekli olan Orman işletme Personeline plaketleri Orman müdürü ve Müdür muavini tarafından verilirken, bahçede günün anısına toplu çekilen fotoğrafla tamamlandı.

 


Kaynak: YT

Diğer Beypazarı haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir