Get Adobe Flash player

Pedallar, Losemili çocuklara umut olmak için çevrildi:

Pedallar, Losemili çocuklara umut olmak için çevrildi:
-Ankara Yenimahalle Bisiklet ve Doğa Sporları Kulübü” Ankara’dan yola çıkarak, Beypazarı ilçesine kadar pedal çevirirken, pedalların “her pedal bir Umut olsun, üç tüp kan bir can ve Donör ol hayat Kurtar” mesajı için çevirdiler.02.07.2020 13:35

BEYPAZARI (YT)-Ankara Yenimahalle Bisiklet ve Doğa Sporları Kulübü” Ankara’dan yola çıkarak, Beypazarı ilçesine kadar pedal çevirirken, pedalların “her pedal bir Umut olsun, üç tüp kan bir can ve Donör ol hayat Kurtar” mesajı için çevirdiler.

Ankara’da yola çıkan 25 kişilik Yenimahalle Bisiklet ve Doğa Sporları Kulübü üyeleri, Beypazarı ilçesinde belediye ve Beypazarı Velesbit Gönüllüleri tarafından karşılandı.

Beypazarı İlçesine ve oradan da tekke yaylası Tabiat parkına kadar pedal çevirerek ulaştılar.

Burada Bisikletçiler bir araya gelirken, bisikletiyle Beypazarı’na kadar pedal çevirerek gelen Türkiye Bisiklet federasyonu Genel sekreter vekili Suat Togay ve Ankara Bisiklet genel Koordinatörü Kemal Akvaz’da katıldı.

Güdünün anısına, Fatih Maden tarafından forma hediye edildi:

Beypazarı velespit gönüllüleri temsilcisi Fatih Maden, tarafından Genel sekreter vekili Suat Torgay ile Ankara bisiklet genel Koordinatörü Kemal Akvaz’a birer forma hediye ederken, yaylada açtıkları pankartla de mesajlarını vermeye çalıştılar. Bisikletçiler burada hep bir ağızdan ““Her pedal bir umut olsun, üç tüp kan bir can ve döner ol hayat kurtar” çağrısında bulundu:

Beypazarı velespit Gönüllüleri temsilcisi Fatih Maden, gönüllüler olarak yaptıkları çağrıya katılan Türkiye Bisiklet Federasyonu Genel sekreter vekili Suat Torgay ile Ankara Bisiklet genel Koordinatörü Kemal Akava’a teşekkürlerini bildirdi.

Mesaj çok önemli:

Suat Torgay, yapılan çağrıya duyarsız kalamayacaklarını ve lösemili çocuklar için bir umut ışığı olacak  “Donör” için önemli mesaj verdiklerini söyledi.

Etkinliğe katılan Bisikletçilere de teşekkürlerini sunan federasyon Genel sekreter vekili, Suat Torgay, Kamuoyuna önemli bir mesaj verirken, güzel bir kaynaşma sağlandığını söyledi.

Kaynak: YT

Diğer Beypazarı haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir