Get Adobe Flash player

Rüstempaşa Mahalle Muhtar’ı Mehmet Gökçanak: “ Mahallemde bir Pozitif vaka var”

Rüstempaşa Mahalle Muhtar’ı Mehmet Gökçanak: “ Mahallemde bir Pozitif vaka var”
-Ülke genelinde Corona virüsü (kovid-19) salgınının giderek artış gösterdiği bu günlerde, Beypazarı Rüstempeşa mahalle muhtarı Mehmet Gökçanak, yaptığı açıklama ile mahallesindeki pozitif vaka sayını paylaştı.29.09.2020 17:57

BEYPAZARI (YT)- Ülke genelinde Corona virüsü (kovid-19) salgınının giderek artış gösterdiği bu günlerde, Beypazarı Rüstempeşa mahalle muhtarı Mehmet Gökçanak, yaptığı açıklama ile mahallesindeki pozitif vaka sayını paylaştı.

Beypazarı ilçesi Rüstempaşa mahalle muhtarlığını 6 dönemdir sürdüren Mehmet Gökçanak, kendi mahallesinde Korona (Kovid -19) bir kişinin pozitif vakalı olduğunu söyledi.

Mahallesine her yönüyle hakim olduğuna değinen mahalle muhtarı Gökçanak, “dediğim gibi, benim mahallemde karantina altında bir pozitif vakalı hasta bulunuyor. Kaymakamlık makamının da görevlendirdiği yetkililerle, her gün bu kişiyi takip ediyoruz. Vatandaşlarımız, konuya gerçekten hassasiyet göstermeliler. Hafife alınacak bir yanı yok bu hastalığın. Ben mahalleme ve vaka sayına hakim durumdayım” dedi.

 

 

Kaynak: YT

Diğer Beypazarı haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir