Get Adobe Flash player

S.S Beypazarı Halk Otobüsleri Karayolu Yolcu Taşıma Kooperatifi: "yolcuları düzenli olarak taşıyoruz"

S.S Beypazarı Halk Otobüsleri Karayolu Yolcu Taşıma Kooperatifi: "yolcuları düzenli olarak taşıyoruz"
-Beypazarı İlçesinde bulunan S.S Halk Otobüsleri Karayolu yolcu taşıma Kooperatifi başkanlığı, bu gün yaptığı toplantı ile belediye başkanı Tuncer Kaplan’a teşekkürlerini bildirdi.23.09.2020 16:18

BEYPAZARI (YT)- Beypazarı İlçesinde bulunan S.S Halk Otobüsleri Karayolu yolcu taşıma Kooperatifi başkanlığı, bu gün yaptığı toplantı ile belediye başkanı Tuncer Kaplan’a teşekkürlerini bildirdi.

S.S Beypazarı Halk Otobüsleri Karayolu Yolcu Taşıma Kooperatifi düzenlediği toplantı ile Beypazarı Ankara arasında uzun senelerdir halkı güvenle taşıdıklarını ve Belediye başkanı Tuncer Kaplan ile görüşmelerde bulunarak, Yolcu taşımacılığı yapan tacir ve Esnafın bir araya gelerek, Kooperatif çatısı altında faaliyet gösterme önerisinin sayın belediye başkanından geldiği ve bu anlamda; Kooperatif ve üyeleriyle belediye başkanı Tuncer Kaplan, arasında bir gerginlik olduğu söylentilerinin yalan ve asılsız olduğu ileri sürüldü.

S.S Beypazarı Halk Otobüsleri Karayolu Yolcu Taşıma Kooperatifi Yönetim Kurulu başkanı Abdullah Uysal, açıklamasında; Kooperatif yada üyeleriyle Beypazarı belediye başkanı Tuncer Kaplan, arasında kooperatif tarafından söylenmeyen sözler, cümleler, dedikodu anlamındadır. Sayın belediye başkanıyla hiçbir sıkıntılarının bulunmadığını, bilakis bu tür söylemlere asla müsaade etmeyeceklerini söyledi.

S.S Beypazarı Halk Otobüsleri Karayolu Yolcu Taşıma Kooperatifi başkanı Abdullah Uysal, “Ankara- Beypazarı arasında 30 aracımızla, halka taşımacılık alanında hizmet veriyoruz. Özellikle, taşımacılık konusunda Tacir olarak hizmet veren araç sahiplerinin, bir kooperatif çatışı altında buluşma önerisi, sayı belediye başkanı tarafından gelmiştir. Bu anlamda teşekkürlerimiz sunuyorum” dedi.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Halk Otobüsleri Kooperatifleri Birliği Başkanı Kurtuluş Kara’da, yaptığı açıklamasında, Büyükşehir belediye Kanununun yürürlüğe girmesini ardından ilçeler ile il arasındaki ulaşım faaliyetleri, Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından yürütüldüğünü söyledi.

Her zaman Ankara Büyükşehir belediyesinin önerilerine önem verdiklerini belirten, Halk Otobüsleri Kooperatifleri Birliği başkanı Kurtuluş Kara, “bunun dışında hareket etmemiz yanlış olur. Ancak bu Pandemi sürecinde ciddi sıkıntı içinde bulunuyoruz. Buna rağmen hizmetlerimizi aksatmadan yerine getirme çabasındayız” dedi.

 

Kaynak: YT

Diğer Beypazarı haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir