Get Adobe Flash player

Sağlık Çalışanlarına Tasavvuf Dinletisi

Sağlık Çalışanlarına Tasavvuf Dinletisi
-Beypazarı Belediyesi, koronavirüs tedbirleri nedeniyle evinden çıkamayan vatandaşlarımız için belediye ses otobüsü ile iftar sonrasında mahalle mahalle gezerek gerçekleştirdiği tasavvuf dinletisini bu kez sağlık çalışanları için yaptı.03.05.2020 23:53

BEYPAZARI (YT)-Beypazarı Belediyesi, koronavirüs tedbirleri nedeniyle evinden çıkamayan vatandaşlarımız için belediye ses otobüsü ile iftar sonrasında mahalle mahalle gezerek gerçekleştirdiği tasavvuf dinletisini bu kez sağlık çalışanları için yaptı.

Belediye ses otobüsü ve tasavvuf ekipleri, Beypazarı Devlet Hastanesi’nde nöbette olan sağlık çalışanları için iftar sonrası hastane önünde otobüsün üzerinden tasavvuf dinletisi icra etti.

Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan, İçinde bulundukları bu süreçte tüm zorluklara karşı fedakârca gece gündüz demeden mücadele eden sağlık çalışanlarına ne kadar teşekkür etsek az, olduğunu söyledi

Tüm halkımıza olduğu gibi bu akşamda, sağlık çalışanlarına moral olması adına bu etkinliğimizi gerçekleştirdiklerine değinen Belediye başkanı Kaplan, şunları kaydetti:

“Sağlık çalışanlarının bu dönem herkesten fazla moral ihtiyacı var. Böylesi bir zorlu süreçte Hastanede nöbette olan sağlık çalışanlarımıza bir moral motivasyonu sağlamak adına, bu akşam böylesi bir etkinlik düzenledik. Umarın güzel olmuştur. İnşallah en kısa zamanda bu süreci başarıyla atlatıp güzel günlere birlikte erişeceğiz.”

 

Kaynak: YT

Diğer Beypazarı haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir