Get Adobe Flash player

Şehit Polis Memuru Serkan Çağlayan, memleketi Beypazarı’nda gözyaşları arasında toprağa verildi.

Şehit Polis Memuru Serkan Çağlayan, memleketi Beypazarı’nda gözyaşları arasında toprağa verildi.
Geçtiğimiz gün İzmir’de görevi başında denetimde bulunduğu sırada, bir başka aracın çarpması sonucu ağır yalanarak hastaneye kaldırılan ve şehit düşen Polis memuru Serkan Çağlayan, memleketi Beypazarı ilçesinde gözyaşları arasında toprağa verildi.28.09.2019 17:29

      BEYPAZARI (YT)- Geçtiğimiz gün İzmir’de görevi başında denetimde bulunduğu sırada, bir başka aracın çarpması sonucu ağır yalanarak hastaneye kaldırılan ve şehit düşen Polis memuru Serkan Çağlayan, memleketi Beypazarı ilçesinde gözyaşları arasında toprağa verildi.

Dün akşamüzeri Beypazarı’na getirilen şehidin naaşı Devlet Hastanesi morguna konuldu.

Bu gün saat 11.30 sıralarında Meslektaşları tarafından Hastaneden alınan şehidin cenazesi Musallaya getirildi.

Hastaneden Cenazesin alınması ve akabinde cenaze arabasına konması sonrasında şehidin kızı Nehir Ayşe Çağlayan, “baba gitme ne olur” diye ağlıyordu.

Musallada mülkü erkan ve Halkın katılımıyla İlçe Müftüsü Mehmet Karakoyun tarafından kılınan cenaze namazının ardından şehidin naaşı, araca konularak şehitliğe getirildi.

 Şehitlik mezarlığında, Emniyet müdürlüğü personeli tarafından şehidin öz geçmişi okundu.

Yapılan dua ve helalliğin ardından şehit Polis memuru meslektaşlarının omuzlarında toprağa verileceği mezara getirilerek, burada sevenlerinin gözyaşları arasında toprağa verildi.

Kaynak: YT

Diğer Beypazarı haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir