Get Adobe Flash player

Sokağa çıkma yasağının başlaması sonrasında ve öncesinde ekipler denetimlerini sürdürdü:

Sokağa çıkma yasağının başlaması sonrasında ve öncesinde ekipler denetimlerini sürdürdü:
-Dün akşam saat 21.00 itibariyle başlayan sokağa çıkma kısıtlaması öncesi ve sonrasından Emniyet müdürlüğü ekipleri denetimlerde bulundu.06.02.2021 11:27

BEYPAZARI (YT)-Dün akşam saat 21.00 itibariyle başlayan sokağa çıkma kısıtlaması öncesi ve sonrasından Emniyet müdürlüğü ekipleri denetimlerde bulundu.

Gerek Trafik bürü Amirliği ekipleri, gerek asayiş büro Amirliği ekipleri ortak çalışma ile ilçenin giriş ve çıkış yolları ile İnözü kavşağında kontrollerde bulundu.

Çok sayıda kişi, sokağa çıkma kısıtlaması öncesinde, geç kalmamak için evlerine dönerken, denetimlerde sürdü.

Ardından da sokağa çıkma kısıtlamasının başlamasıyla birlikte yine denetimler sürerken, sürücüler geç kaldıklarını, işlerinin bitmediği gibi gerekçelerle ekipleri bilgilendirmeye çalışırken, izin belgesi, tarım belgesi olanlar da belgelerini göstermek kaydıyla, dışarda olduklarını belgelemeye çalıştılar.

Güvenlik güçleri, vatandaşlara ve sürücülere uyarılarda bulunurken,  maske takılmasının önemine bir kez daha vurgu yaptı. Denetimler gecenin ilerleyen saatlerine kadar sürerken, bir müddet sonra sokaklar, anayollar sessizliğe büründü.

Hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması Pazartesi günü Sabah saat 05.00 te sona erecek.

Kaynak: YT

Diğer Beypazarı haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir