Get Adobe Flash player

Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Serkan Sağlam, Ankara İl müdürlüğü emrine atandı.

Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Serkan Sağlam, Ankara İl müdürlüğü emrine atandı.
-Beypazarı Sosyal Hizmet Merkezi müdürlüğünün tam teşekkürlü kuruluşunu tamamlayan kurum müdürü Serkan Sağlam İl müdürlüğü emrine ataması yapıldı.28.07.2020 11:15

BEYPAZARI (YT)- Beypazarı Sosyal Hizmet Merkezi müdürlüğünün tam teşekküllü kuruluşunu tamamlayan kurum müdürü Serkan Sağlam İl müdürlüğü emrine ataması yapıldı.

Beypazarı Sosyal Hizmet Merkezi müdürlüğü görevine getirilen Serkan Sağlam, ilçe genelinde müdürlüğün kuruluşunu tamamladığını ve 3 ilçeye birden personeliyle hizmet verdiğini söyledi.

Ankara İl Müdürlüğü Emrine alınan Sosyal Hizmet merkezi müdürü Serkan Sağlam, “1 yıl gibi bir zamanda kurumu tam anlamıyla hizmet verir hale getirdik. Beypazarı başta olmak üzere Güdül ve Nallıhan İlçelerine ziyaretlerde bulunarak, kurumu ve kuruluşunu anlattık. Kurum, 3 ilçede yüzlerce, binlerce vatandaşa hizmet verir hale geldi. Şehit ve Gazilerimizi tek tek ziyaret ederek belirledik. Hangi köyde, hangi mahallede kim yaşıyor, bunu ortaya koyduk ve sistemi çalışır hale getirdik” dedi.

S.H.M Müdürü Serkan Sağlam'ın Ankara il müdürlüğüne atamasıyla boşalan Beypazarı S.H M müdürlüğüne Nagihan Kozan, hanım müdür olarak görevlendirildi.

 

 

Kaynak: YT

Diğer Beypazarı haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir