Get Adobe Flash player

-Bartın’lılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Evi yanan vatandaşın evini tamir etti.

-Bartın’lılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Evi yanan vatandaşın evini tamir etti.
-Nallıhan ilçesi Çayırhan mahallesinde evi yanan bir vatandaşın evini, Bartınlar Derneği tamir ederek, vatandaşı evine yerleştirdi.16.02.2019 09:56

ÇAYIRHAN (YT)-Nallıhan ilçesi Çayırhan mahallesinde evi yanan bir vatandaşın evini, Bartınlar Derneği tamir ederek, vatandaşı evine yerleştirdi.

Nallıhan ilçesi Eski Çayırhan (beldesi) mahallesinde geçtiğimiz aylarda evi yanan Hüseyin Altan adlı vatandaşın evini, dernek olarak bir araya gelerek evi tamir ederek vatandaşın mağduriyetinin giderildiği ve vatandaşında kendi evine yerleştirildiğini bildirdi.

Dernek başkanı muhittin Önder, evi yanan hemşerileri için, dernek olarak başlattıkları çalışma ile vatandaşın evini tamir ettiklerini söyledi.

Merkezi Çayırhan mahallesinde bulunan, Bartınlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği başkanı Önder, Başlatılan çalışma ile usta olanlar ustalıkları ile usta olmayanlarda yaptığı yardım ve desteklerle evi yanan Hüseyin Altan, kardeşimize sahip çıktık. Şu kış gününde sıcak evine kavuşmasını sağladık. Bu anlamda, derneğimizin, dayanışmasını, yardımlaşmasını ortaya koyduk” dedi.

 

Kaynak: YT

Diğer Çayırhan haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir