Get Adobe Flash player

TKİ Genel Müdürü, Çayırhan mahallesinde madencilerle bayramlaştı:

TKİ Genel Müdürü, Çayırhan mahallesinde madencilerle bayramlaştı:
-Nallıhan ilçesi Çayırhan mahallesinde özel sektöre ait maden ocağını ve Sendika yönetimini ziyaret eden TKİ Genel müdürü Ömer Bayrak, işçilerle bayramlaştı.15.08.2019 18:24

ÇAYIRHAN (YT)- Nallıhan ilçesi Çayırhan mahallesinde özel sektöre ait maden ocağını ve Sendika yönetimini ziyaret eden TKİ genel müdürü Ömer Bayrak, işçilerle bayramlaştı.

Nallıhan ilçesi Çayırhan mahallesinde bulunan Maden ocağına ziyarette bulunan TKİ genel Müdürü Bayrak, ilk olarak Maden-iş Sendikası Şube başkanlığına ziyarette bulunarak, şube başkanı Talih Kocabıyık ve Şube sekreteri Selim Arslan tarafından karşılandı:

Şube binasında bir süre, Sendika yönetimiyle, madencilik üzerine konuşmalarda bulunan TKİ Genel müdürü Bayrak, ardından vardiya değişim anında Maden ocağına geçerek, vardiya değişim anında tüm işçilerle bayramlaşarak, hayırlı işler dileğinde bulundu.

Dünyada, madencilik iş kolunun en zor meslek dalları arasında bulunduğuna değinen TKİ Genel müdürü Bayrak, “madenci, zor şartlarda çalışarak emeğini kazana birisidir. Bu anlamda bizde, kendilerini çalıştıkları iş yerinde ziyaret ederek, madencilerin ve bunun nezdinde tüm madencilerin bayramlarını kutladık” ifadesinde bulundu.

Maden İş Orta Anadolu Şube Başkanı Talih Kocabıyık, TKİ Genel müdürü Sayın Ömer Bayrak, “sendikamızı ve madencilerimizi ziyaret ederek, madencileri bu anlamlı günde yalnız bırakmamıştır. Kendilerine Sendika yönetimi olarak teşekkürlerimiz sunuyoruz” dedi.

Kaynak: YT

Diğer Çayırhan haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir