Get Adobe Flash player

-Ufka Yolculuk Derneği, tarafından düzenlenen “İslam’da Güzel Ahlak” konulu yarışmada dereceye giren öğrencilere ödül verildi.

-Ufka Yolculuk Derneği, tarafından düzenlenen “İslam’da Güzel Ahlak” konulu yarışmada dereceye giren öğrencilere ödül verildi.
-Beypazarı İlçesinde Merkezi Ankara’da bulunan Ufka Yolculuk Derneği tarafından düzenlenen ve Peygamber efendimizin hayatını konu alan “İslam’da Güzel Ahlak” yarışmada dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi.13.04.2019 14:09

BEYPAZARI(YT)-Beypazarı İlçesinde Merkezi Ankara’da bulunan Ufka Yolculuk Derneği tarafından düzenlenen ve Peygamber efendimizin hayatını konu alan “İslam’da Güzel Ahlak” yarışmada dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi. 

Ufka Yolculuk Derneği tarafından düzenlenen yarışma öncesinde, Dernek tarafından İslam’da Güzel ahlak konularının işlendiği kitaplar hediye edilmesinin akabinde, Ufka Yolculuk Derneği tarafından bu kitaplar üzerinden bir sınav gerçekleştirildi.

İlk sınav internet üzerinden yapıldığı ve İnternet üzerinden sınavda başarılı olan İlkokul öğrencileri, yazılı sınava tabi tutuldular.

Beypazarı ilçesinde 192 ilkokul öğrencisinin katıldığı bu yarışmada; öğrencilere yine İslam’da Güzel ahlakın konu edildiği sorular yöneltildi.

Yapılan sınavda, Kemal Milaslı İlkokulu öğrencileri arasından ilk 3’giren öğrenciler şu isimler oldu.  1.ci Hidayet Yiğit Akıncı, 2ci Fatma Elva Kara, 3.cü Enes Uluca oldu.

Bu öğrencilere, bu gün okulun bahçesinde Derneğin Beypazarı temsilcisi Ufuk Dağlıoğlu, tarafından 1.ci ve 2.ciye gram altın hediye edilirken 3.cüyede para verilerek ödüllendirildi

Ufka Yolculuk adlı Derneğin Beypazarı temsilcisi Ufuk Dağlıoğlu, Okul müdürünü ve öğrencileri okutan öğretmenlere de teşekkürlerini sunarken, “Peygamber efendimizin hayatını konu alan “İslam’da Güzel Ahlak” konusu üzerine  öğrencilere bir şeyler verebiliyorsak ne mutlu bize” diye konuştu.

 

Kaynak: YT

Diğer EĞİTİM haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir