Get Adobe Flash player

15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Ana Okulu miniklerinden erken 23 Nisan Kutlaması:

15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Ana Okulu miniklerinden erken 23 Nisan Kutlaması:
-Beypazarı ilçesinde bulunan Anaokullarından olan 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Ana Okulu’nun minik öğrencileri, okullarında 23 Nisan’ı kutladı.20.04.2018 00:00
BEYPAZARI (YT)-Beypazarı ilçesinde bulunan Ana okullarından olan 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Ana Okulu’nun minik öğrencileri, okullarında 23 Nisan’ı kutladı. 
Kurtuluş mahallesinde bulunan 5 Temmuz Demokrasi Şehitleri Ana Okulu’nun Yemekhane salonunda düzenlenen 23 Nisan şenliğine Okul müdürü Firdevs Çevik, okulun öğretmenleri ve bazı veliler katıldı.Okul müdürü Çevik, burada yaptığı konuşmasında, Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün, Dünyada 23 Nisanı’ çocuklara armağan eden önemli bir lider olduğunu söyledi. 
Çevik, “23 Nisan Ulusal egemenlik ve Çocuk bayramını hep birlikte kutlamaktan son derece memnun olduklarını, yapacağınız gösterilerle sizleri baş başa bırakıyorum” dedi. 
Daha sonra 15 Temmuz Demokrasi şehitleri Ana Okulu öğrencilerinden Uğur Böceği sınıfı, Penguenler Sınıfı, Gökkuşağı Sınıfı ve Yıldızlar sınıfı öğrenci minikleri muhteşem gösterilerde bulundular. 
Bazı sınıfın öğrencileri çeşitli şiirleri okurken, bazı sınıfın öğrencileri de gösterilerini sürdürdü: 
Minik öğrenciler yaptıkları gösterilerde oldukça eğlenirlerken, Atatürk tarafından kendilerine armağan edilen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramını erken kutlamanın sevincini yaşadılar.

Kaynak: YT

Diğer EĞİTİM haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir