Get Adobe Flash player

Beypazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden Belediye başkanlığına teşekkür

Beypazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden Belediye başkanlığına teşekkür
-20 Haziran Cumartesi günü yapılacak olan Liselere Giriş Sınavı(LGS)de ilçe genelinde 50 salonun kullanılacağı bildirildi.17.06.2020 15:01

BEYPAZARI (YT)- 20 Haziran Cumartesi günü yapılacak olan Liselere Giriş Sınavı(LGS)de ilçe genelinde 49 salonun kullanılacağı bildirildi.

İlçe Milli Eğitim müdürlüğü 20 Haziran Cumartesi günü yapılacak olan (LGS) sınavlarında ilçe genelinde 49 salonun kullanılacağını ve 850 dolayında öğrencinin sınava gireceği ve 150 gözlemcinin sınavlarda görev yapacağı kaydedildi.

İlçe Milli Eğitim müdürü Hürrem Dursun, Beypazarı İlçesi, ilçe Milli Eğitim müdürlüğü ve okullar olarak sınava hazır olduklarını söyledi.

Öncelikli olarak 20 Haziran günü kullanılacak tüm salonların Belediye Temizlik işleri müdürlüğü ekipleri tarafından dezenfekte edilerek, salonların kapılarının sınav günü sınava tertemiz bir şekilde açılacağını belirten İlçe Milli Eğitim müdürü Dursun, “ tüm salonlarımız dezenfekte edildi. Sosyal mesafe kuralı uygulanarak sınavlar yapılacak. Bu sınavda 150 gözlemci okul müdürü ve öğretmen görev yapacak. Toplamda da 850 öğrenci(LGS) ye girecek” dedi.

 

 

Kaynak: YT

Diğer EĞİTİM haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir