Get Adobe Flash player

Beypazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden okul tanıtımı:

Beypazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden okul tanıtımı:
Beypazarı İlçe Milli Eğitim müdürlüğü Ortaöğretim kurumları(lise) tanıtımlarında bulunacak.06.07.2020 13:06

BEYPAZARI (YT)- Beypazarı İlçe Milli Eğitim müdürlüğü Ortaöğretim kurumları(lise) tanıtımlarında bulunacak.

İlçe Milli eğitim müdürlüğünden yapılan açıklama ile İlçede bulunan ortaöğretim kurumlarından(Lise) okullarını tanıtımında bulunacak.

İlçe Milli eğitim müdürlüğü Beypazarı Rehberlik Araştırma Merkezi(RAM) müdürlüğü işbirliğince ilçe genelinde bulunan Liselerin tanıtımı için, tanıtım söyleşileri düzenleyecek. Temmuz ayı içinde, söyleşiler, aynı zamanda RAM Merkezînde sürdürülürken, (RAM) merkezinin instagram hesabından da canlı olarak verileceği duyuruldu.

Bu anlamda ve yapılan söyleşilerle okulları daha iyi tanıtımı yapılarak, okuduğun okulla ilgili üniversite dönemlerinde nereleri tercih ederek, üniversite yolunun açık olacağı anlatılmaya çalışılacak.

İlçe Milli Eğitim müdürü Hürrem Dursun, yapılacak alan tanıtımlar sayesinde öğrenciler yetenekleri, doğrultusunda, istidat olarak yönlendirmede bulunulacağını söyledi.

6 Temmuz bu gün Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tanıtımı, 8 Temmuz günü Tolunay Özaka Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi;   17 Temmuz günü Nurettin Karaoğuz vakfı Anadolu Lisesi, 20 Temmuz günü Beypazarı Anadolu Lisesi, 21 Temmuz günü Şehit Sefa Tiftik Anadolu İmam hatip Lisesi tanıtımı ve 24 Temmuz günü de Şehit Hacı kazım Ozan Kız İmam Hatip Lisesi tanıtımı yapılacak.

 

 

Kaynak: YT

Diğer EĞİTİM haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir