Get Adobe Flash player

Beypazarı şehit Mehmet Çifçi İmam Hatip Ortaokulu kendi ve yeni binasına taşındı:

Beypazarı şehit Mehmet Çifçi İmam Hatip Ortaokulu kendi ve yeni binasına taşındı:
-Beypazarı Şehit Mehmet Çifçi İmam Hatip Ortaokulu 2018-2019 Eğitim öğretim dönemi başında yapımı tamamlanan kendi binasına taşındı.18.09.2018 13:07

BEYPAZARI (YT)-Beypazarı Şehit Mehmet Çifçi İmam Hatip Ortaokulu 2018-2019 Eğitim öğretim dönemi başında yapımı tamamlanan kendi binasına taşındı.

İlçe’nin Hacıkara Mahallesi okullar bölgesine inşa edilen Şehit üsteğmen Mehmet Çifci’nin adının verildiği,” “Şehit Mehmet Çifci İmama Hatip Ortaokulu” kendi binasına taşınarak eğitim öğretime başladı.

Okul müdürü Ahmet Tok, okul binalarının inşaatının tamamlandığını ve bundan böyle eğitim öğretime kendi binalarında devem edeceklerini söyledi.

385 öğrenci 26 Öğretmen ile eğitim öğretimini sürdüren Şehit Mehmet Çifci İmam Hatip ortaokulu okulların arsında en modern görünümlü bina olarak yorumlanıyor.

26 Derslikli olarak projelendirilen Ortaokul ’da, konferans salonu, sınıflar, öğretmen odası, yemekhane, kütüphane, Müzik sınıfı, Resim Sınıfı, Fen Laboratuvarı ve diğer salonları ve odalarıyla, öğrencilere modern bir eğitim öğretim yapma imkanı sunuyor.

Okulun yapılmasında emeği geçenlere teşekkür eden Okul müdürü Ahmet Tok, “çocuklarımız gerçekten çok modern bir binada eğitim öğretim görecekler. Bu çocuklar hepimizin çocuğu, iyi bir eğitimle geleceğe hazırlıyoruz. 16 Derslikte öğrenci sayımız sınıf başına 25 dir ” dedi.

İlçe Milli Eğitim müdürü Hürrem Dursun’da, tüm okullara ziyaretlerinin sürdüğünü ve yarın 2018-2019 Eğitim öğretim döneminin resmi açılışını Şehit Mehmet Çifçi İmam Hatip Ortaokulu bahçesinde düzenleyeceklerini kaydetti. 

Kaynak: YT

Diğer EĞİTİM haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir