Get Adobe Flash player

İlçe Milli Eğitim Müdürü ilçeye atanalı bir haftanın ardından ikici haftanın içinde tüm okul müdürlerinin katılımıyla bir toplantı düzenledi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü ilçeye atanalı bir haftanın ardından ikici haftanın içinde tüm okul müdürlerinin katılımıyla bir toplantı düzenledi.
-Beypazarı İlçe Milli Eğitim müdürü henüz ilçeye atanalı 2. ci haftasına girmesinin ardından, okul müdürleriyle ilk toplantısını düzenledi.21.02.2018 16:45

BEYPAZARI (YT)-Beypazarı İlçe Milli Eğitim müdürü henüz ilçeye atanalı 2. ci haftasına girmesinin ardından, okul müdürleriyle ilk toplantısını düzenledi.

Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi toplantı salonunda düzenlenen toplantıya İlçe Milli Eğitim müdürü Hürrem Dursun,  Müdür yardımcısı Mehmet Elma, şube müdürü Murat Şahin, H.E.M müdürü Hüseyin Kaplan, Öğretme evi müdürü H.Hüseyin Aksöz, Çıraklık Eğitim merkezi müdürü Mesud Doğan, RAM merkezi müdür yardımcısı Hidayet Gül ve tüm okul müdürleri katıldı.

İlçe Milli eğitim müdürü Hürrem Dursun, 2. Dönemin 1 haftasından sonra İlçe Milli eğitim müdürlüğüne atandığı söyledi.

İlçe Milli Eğitim müdürü Dursun,  toplantının, hem kaynaşmaya hem daha iyi tanışmaya vesile olacağını, bu toplantıda, sizlerin beklentileri nelerdir, bizim beklentilerimiz nelerdir bunları konuşacaklarını ve karşılıklı istişarelerle okulların durumlarını değerlendireceklerini söyledi.

Eğitim bilimcilerinin, eğitim tanımını yaparken, özetledikleri hususların çok net ve belli olduğuna değinen İlçe Milli Eğitim müdürü Dursun, “Eğitim, çocuklarda, bireylerde kalıcı istendik davranış süreci. Kasıtlı, kastedeceğiz, davranış değiştirmeyi kastedeceğiz. Bir süreçten bahsediyoruz. Kimsenin elinde sihirbaz gibi sopası yok. Dokunduğumuz yeri iyileştirecek, güzelleştirecek bir halimiz yok. Ama ısrar ve inatla, çocuklarımızın her birinin vatana, millete hayırlı uğurlu bir evlat olması adına, birey olması adına, iyi bir vatandaş olması adına, hep beraber öğretmenlerimizle birlikte çalışacağız ve bütün mesaimizi buna harcayacağız” dedi.

 Dursun,çocukların, bize Allahın emaneti ve bir güzelliği olduğunu ifade eden Dursun, şunları kaydetti:Kaynak: YT

Diğer EĞİTİM haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir