Get Adobe Flash player

Yeni İlçe Milli Eğitim Müdürü Hürrem Dursun, göreve başladı:

Yeni İlçe Milli Eğitim Müdürü Hürrem Dursun, göreve başladı:
-Başkentin Beypazarı İlçe Milli Eğitim müdürlüğüne, atanan Hürrem Dursun, göreve başladı.12.02.2018 11:59

BEYPAZARI (YT)-  Başkentin Beypazarı İlçe Milli Eğitim müdürlüğüne, ilçe Milli Eğitim müdürü olarak atanan Hürrem Dursun, göreve başladı.

Önceki ilçe Milli Eğitim Müdürü’nün emekliliğe ayrılması sonrasında boşalan Beypazarı İlçe Milli eğitim müdürlüğüne, Çorum Alaca ilçesi Milli Eğitim müdürlüğü görevini sürdüren Hürrem Dursun, atanarak görevine başladı:

İlçe Milli Eğitim müdürlüğüne atanan deneyimli eğitimci Hürrem Dursun, MEB Ankara Eğitim Araçları ve Donatım Merkezinde ve MEB Ortaöğretim Genel Müdürlüğünde Program Geliştirme Şubesinde uzman öğretmen olarak çalıştı. 2001-2008 yılları arasında Ankara-Sincan Sühendan Kürklü İlköğretim Okulunda okul müdürlüğü görevinde bulundu. 29 Ocak 2008 tarihinde Sungurlu´ya İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak atandı. 01.07.2014 tarihinde İse Alaca İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak görevine başlayan Dursun, evli ve 3 çocuk babasıdır.

Bizde ; yeni İlçe Milli eğitim müdürü sayın Hürrem Dursun'a ilçemize hoş geldiniz diyor, yeni görevinin hayırlı olması temennisiyle, iyi görevler diliyoruz:

 

 

Kaynak: YT

Diğer EĞİTİM haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir