Get Adobe Flash player

Ankara Kalkınma Ajansı 2014 yılı Mali destek programları kapsamında bilgilendirme ve tanıtım toplantıları sürüyor

Ankara Kalkınma Ajansı 2014 yılı Mali destek programları kapsamında bilgilendirme ve tanıtım toplantıları sürüyor
Ankara Kalkınma Ajansı 2014 yılı Mali Destek Programları kapsamında, Beypazarı ilçesinde düzenlenen toplantıda, “Sosyal Kalkınma Altyapısının Güçlendirilmesi”(mali destek programı) ile “İleri Teknolojilerde İhracat odaklı Kalkınma” 2014 yılı teklif çağrısı konusunda kamuoyunu ve ilgilileri bilgilendirmeye devam ediyor.22.02.2014 00:00

BEYPAZARI (BBB)-Ankara Kalkınma Ajansı 2014 yılı Mali Destek programı kapsamında, Beypazarı İlçesinde bilgilendirme toplantısı düzenledi.


Ankara Kalkınma Ajansı 2014 yılı Mali Destek Programları kapsamında, Beypazarı ilçesinde düzenlenen toplantıda, “Sosyal Kalkınma Altyapısının Güçlendirilmesi”(mali destek programı) ile “İleri Teknolojilerde İhracat odaklı Kalkınma” 2014 yılı teklif çağrısı konusunda kamuoyunu ve ilgilileri bilgilendirmeye devam ediyor.


Bu kapsamda, Ankara Kalkınma Ajansından gelen Alkım Karaağaç, Didem Ulaç ile Sabri Er, Beypazarı Halk Eğitim merkezi salonunda, ilçe Kaymakamı Mustafa Kaya, Jandarma Komutanı Serkan Sezen, İlçe Milli Eğitim müdürü Ahmet Temur, İlçe Tarım ve Hayvancılık müdürü Betullah Ertan, TMO müdürü Abdullah Dinçer, Vergi dairesi müdürü H. İbrahim Özkum ve AK Parti ilçe Başkanı Mehmet Yayın, AK Parti Belediye başkan adayı Tuncer Kaplan ile sivil toplum örgütü temsilcilerinin katıldığı toplantıda, Hibe programlarını anlattılar.


Ankara kalkınma Ajansı 2014 yılı Mali Destek programları kapsamında, konuşmacılar “iki konu üzerinde dururken, bunların “Sosyal Kalkınma Altyapısının Güçlendirilmesi ile İleri Teknolojilerde İhracat Odaklı kalkınma” mali destek programları olduğunu kaydetti.


Sosyal Kalkınma Altyapısının Güçlendirilmesi Mali destek programının 10.000.000 TL olduğu, İleri teknolojilerde İhracat Odaklı Kalkınma Mali Destek programının da 15.000.000. TL olduğu aktarıldı.


Sosyal Kalkınma Altyapısının Güçlendirilmesi ve İleri Teknolojilerde İhracat Odaklı Kalkınma, Mali Destek programlarının Ankara’nın tüm ilçelerinde anlatılmaya çalışılacağı kaydedildi.

Yaşar Tonbak-aa

 


Etiketler: Ankara kalkınma ajansı toplantıları sürüyor

Diğer EKONOMİ haberleri

  • PAYLAŞ

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir